Florbal

I. liga žen, skupina východ – 12. a 17. kolo: IBK Hradec Králové – FTC Vysoké Mýto 12:3 (3:2, 4:1, 5:0). Branky a asistence Hradce Králové: 4. Kohoutová (Drahokoupilová), 10. Pešková (Miholová), 12. Špulková (Buchalová), 22. Buchalová (Romančáková), 24. Buchalová (Součková), 27. Miholová (Romančáková), 35. Buchalová (Pešková), 47. Miholová (Buchalová), 51. Miholová (Špulková), 58. Pešková (Miholová), 59. Zahradníková, 60. Linhartová.

Divize mužů, skupina C – 10. a 11. kolo: FBŠ Všestary – FbC Strakonice P.A. 10:5 (3:0, 3:2, 4:3). Branky a asistence Všestar: 1. Novák (Macháček), 8. Lahučký (Macháček), 17. Hellmann (Macháček), 31. Lahučký (Dostál), 34. Lahučký (Dostál), 38. Macháček (Novák), 46. Hellmann (Macháček), 48. Lahučký (Krajčí), 52. Krajčí (Lahučký), 58. Macháček.

FbC Hradec Králové – 1. FbK Tábor 8:5 (3:0, 3:3, 2:2). Branky a asistence Hradce Králové: 6. Hušek (Elicer), 9. Kašpar (Erbs), 19. Souček (Středa), 23. Urban, 25. Mikšovský (Souček), 31. Páleník (Šrajbr), 58. Šejvl (Erbs), 60. Mikšovský.

FBŠ Všestary – 1. FbK Tábor 8:7 po samostatných nájezdech (2:2, 1:5, 4:0 – 0:0). Branky a asistence Všestar: 5. Dostál (Janeček), 6. Hellmann (Macháček), 32. Lahučký (Krajčí), 41. Novák (Hellmann), 48. Macháček (Dostál), 51. Novák (Volenec), 56. Macháček, rozhodující samostatný nájezd Lahučký.

FbC Hradec Králové – FbC Strakonice P.A. 14:4 (7:3, 3:1, 4:0). Branky a asistence Hradce Králové: 2. Šejvl (Šrajbr), 5. Mikšovský (Souček), 6. Tibenský (Čubirka), 8. Kašpar (Hušek), 10. Hušek (Páleník), 12. Páleník (Hušek), 20. Šejvl (Vlášek), 28. Souček (Středa), 30. Souček, 35. Mikšovský (Souček), 42. Páleník (Hušek), 43. Hušek (Šrajbr), 51. Urban (Šejvl), 52. Hušek (Páleník).

KB liga juniorů, skupina B – 5. a 6. kolo: Sokol Brno I EmkoCase Gullivers – FbC Emer Shop Hradec Králové 3:6 (0:0, 1:4, 2:2). Branky a asistence Hradce Králové: 26. Krása (Bartoš), 33. Krása (Nosek), 39. Ryba (Bartoš), 39. Bartoš (Ranný), 46. Krása (Hušek), 59. Bartoš.

Bulldogs Brno – FbC Emer Shop Hradec Králové 8:5 (3:2, 3:2, 2:1). Branky a asistence Hradce Králové: 12. Kunart (Erbs), 20. Erbs, 35. Ryba (Nosek), 37. Hušek (Nosek), 45. Nosek (Hušek).

I. liga juniorek – 15. a 16. kolo: Florbal Ústí nad Labem – IBK Hradec Králové 7:5, SK Bivojky Litvínov – IBK Hradec Králové 6:3.

Královéhradecká liga mužů – 13. a 14. kolo: FbC Sokol Předměřice nad Labem – FBC Trutnov (DTJ) 10:9, Florbal Primátor Náchod B – FbC Sokol Předměřice nad Labem 26:1, FbC Hradec Králové B – Orel Rtyně v Podkrkonoší B 7:2, FBC Hvězdy Česká Skalice – FbC Hradec Králové B 15:8.

II. liga dorostenců, skupina 4 – 9. a 10. kolo: FbC Skuteč – FbC Hradec Králové B 5:4, FbC Hradec Králové B – Polička dorostenci 14:2.

Šipky

Královéhradecko, 12. kolo – extraliga jih: Vlčáci 2011 Štít – Čertovi švagři Hradec Králové 11:7, Pivaři Habřina – Bludný šípy XXL Hradec Králové 14:4, Sharks Hradec Kr. – Rebelové Myštěves 10:8, The Badgers Kostelec n. O. – Notorklub Sopotnice 8:10, Zippo team Štít – Truhles Hradec Kr. 9:10.

I. liga: Comeback Máslojedy – Kocouři Hradec Králové 10:8, Odpadlíci Neznášov – Rychtáři Nové Město nad Cidlinou 8:10, Sokolí péra Hradec Králové – Marvin Hradec Králové 4:14, Ill Niňo Hradec Králové – H-Club Smiřice 8:10, Darters Pod strání Hradec Králové – Havana Club Hradec Králové 10:8, Ferbek Hradec Králové – Republika Březhrad 8:10, Löwen Hradec Králové – Bumbálka Rusek 3:15, ŠK Běleč nad Orlicí C – Úletáři Hradec Králové 8:10.

II. liga: DC No Score Kosice – Rumídci Roudnice 7:11, Mimikry Hradec Králové – ŠK Pod strání Hradec Králové 11:7, No comment Hradec Králové – DC Sniper Hradec Králové 10:8, ŠK Běleč nad Orlicí B – Pavouci Hradec Králové 3:15, Black Sheep Hradec Králové – Parta Hic Dobřenice 14:4, Dobřeňáci Dobřenice – Rebelové Dolní Přím 12:6, Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové – Bazinga Hradec Králové 12:6, The Immortals Hradec Král. – Soptíci Hradec Kr. 11:7.

III. liga A: Devils Hradec Králové – ŠK Běleč nad Orlicí A 9:10, Rychlá Rota Hradec Králové – HSK U Marťase Hradec Králové 10:8, Těsně vedle Hradec Králové – Hrobaři Hradec Králové 10:9, Bombarďáci Želí – Emírovci Pohřebačka 4:14, South Park Cows Hradec Králové – Harpuny Hradec Králové 6:12, Tygři z Neznášova B – Votroci Hradec Králové 13:5, Tygři z Neznášova C – Omnirecord Hradec Králové 8:10, Raci Račice – Želáci Želí 13:5.

III. liga B: pod Vodníci Hradec Králové – Hrádek Boys 12:6, Rebelové Dolní Přím B – Rebelové z Prorocka Hradec Králové 10:8, Upíři Hradec Králové – NK Harakiri Hradec Králové 8:10, Rychtářka Věkoše – U Huberta Hradec Králové 8:10, Severní vítr Hradec Králové – Sršni Starý Bydžov 13:5, Sluníčko Smiřice – Rebelové Dolní Přím C 11:7, Buď A.L.F. Roudnice – Biřička Hradec Králové 4:14, ŠK Neškrtnemsi Hradec Králové – Rebelové Myštěves B 11:7.

Divize A: Andělé z Prorocka Hradec Králové – Marťánci Hradec Králové 7:11, Brutální Nikita Hradec Králové – Orličtí Rytíři Hradec Králové 10:9, Klucy Hradec Králové – Vikingové Neznášov 2:16, SPŠ Stračov – U Huberta Hradec Králové D 10:9, Union Stars Hradec Král. – Piráti Gobi Hradec Kr. 14:4.

Divize B: Chudeřičtí Mimoni – Pod strání Hradec Králové B 13:5, New Maschine Hradec Králové – ŠK Běleč n. Orlicí D 14:4, Plavci od Hrušky Hradec Králové – Metro Hradec Králové 4:14, Řepy Hradec Králové – The Sharks Hradec Králové 10:9, U Skokana Hradec Králové – Punde TO Hradec Králové 10:9, Vrtule XXL Hradec Králové – Praskačka 9:10, Bubo Hradec Králové – Haluzáci Hradec Králové 14:4, Trafačka Hradec Král. – Barracuda Hradec Kr. 7:11.

Přebor: DC DC Hradec Králové – Vemena Hradec Králové 10:8, Repre Březhrad – Pinďové Štít 12:6.

Halový fotbal

FC Slavia Hradec Králové pořádá 3. ročník turnajů mládeže „Královéhradecký slávisťáček“, který se uskuteční v hale v Orlické kotlině v neděli 27. ledna 2019. Předpokládaná účast max. osmi týmů v každé kategorii. Program: mladší žáci a starší přípravka (8.30 – 12.30), mladší přípravka a minipřípravka ročníku 2012 a ml. (13.15 – 17.00). Startovné: 1400 Kč (MŽ, SP), 1100 Kč (MP), 900 Kč (MIP). Přihlášky do 4. ledna: tel. 775 246 460, e-mail petr.prosvic@seznam.cz.

Vodní pólo

I. liga žen – 3. kolo: Slavia Hradec Králové – Chemnitz 10:13 (3:3, 3:3, 1:3, 3:4). Branky Hradce Králové: Plačková 3, Kokštejnová 2, Jeřábková, Makovská, Věcková, Křížová, Součková.

Slavia Hradec Králové – Chemnitz 9:16 (1:3, 2:5, 2:4, 4:4). Branky Hradce Králové: Makovská 2, Křížová 2, Součková 2, Plačková, Jeřábková, Věcková.

Slavia Hradec Králové: Šešulková – Skalová, Jeřábková, Šimáčková, Makovská, Věcková, Křížová, Šarláková, Součková, Plačková, Kokštejnová, Skalická, Rothanzlová, trenérka Skalická.

Tabulka:
1. Chemnitz 4 4 0 0 0 62:43 12
2. Stepp Praha 4 3 0 0 1 45:23 9
3. Strakonice 6 3 0 0 3 68:68 9
4. Hradec Králové 6 0 0 0 6 39:80 0

Pohár ČSVP mladšího žactva – třetí turnaj v Hradci Králové: Slavia Hradec Králové – Olomouc 7:4 (0:0, 1:1, 3:1, 3:2). Branky Hradce Králové: Makovská 4, Doležal, Paulát, Rothanzl.

Slavia Hradec Králové – Stepp Praha 6:0 (1:0, 1:0, 0:0, 4:0). Branky Hradce Králové: Lingr 3, Lingrová 3.

Slavia Hradec Králové – Strakonice 4:3 (0:1, 3:0, 0:1, 1:1). Branky Hradce Králové: Lingr 2, Rothanzl, Rothanzlová.

Slavia Hradec Králové: Hlávko – Paulát, Rothanzlová, Mazouch, Pezzilo, Hobza, Doležal, Skalová, Rothanzl, Makovská, Lingr, Lingrová, Hobzová, trenéři Vlášek a Skalická.

Další výsledky: Strakonice – Stepp Praha 4:1, Strakonice – Olomouc 6:3, Olomouc – Stepp Praha 8:1.

Pořadí po třetím turnaji: 1. Slavia Hradec Králové 17 (64:23), 2. Strakonice 15 (50:24), 3. Olomouc 6 (43:63), 4. Stepp Praha 0 (12:59).

I. liga starší dorostenci – třetí turnaj v Hradci Králové: Slavia Hradec Králové – Stepp Praha 5:16. Branky Hradce Králové: Petráček 2, Svatoš 2, Plhal.

Slavia Hradec Králové – Děčín 14:20. Branky Hradce Králové: Petráček 6, Svatoš 4, Vacek 2, Bokůvka 2.

Slavia Hradec Králové – Strakonice 7:19. Branky Hradce Králové: Svatoš 4, Petráček, Dušek, Otáhal.

Slavia Hradec Králové – Brno 8:13. Branky Hradce Králové: Petráček 3, Svatoš 2, Dušek 2, Vacek.

Slavia Hradec Králové: Pavlát – Makovský, Vacek, Bokůvka, Petráček, Hobza, Dušek, Plhal, Svatoš, Otáhal, Maňaska, Prokop, Šebestyán, Skala, trenér Hlávko.

Další výsledky: Děčín – Brno 10:10, Strakonice – Stepp Praha 12:9, Děčín – Stepp Praha 18:10, Děčín – Strakonice 10:13, Strakonice – Brno 7:7, Brno – Stepp Praha 11:11.

Pořadí po třetím turnaji: 1. Stepp Praha 17 (138:94), 2. Strakonice 13 (92:59), 3. Brno 13 (80:70), 4. Děčín 13 (135:115), 5. Slavia Praha 3 (78:105), 6. Slavia Hradec Kr. 1 (103:183).