Vodní pólo

I. liga mužů – 2. kolo v Olomouci: UP Olomouc – Slavia Hradec Králové 10:11 (1:2, 2:4, 2:3, 5:2). Branky Hradce Králové: Erbs 4, Kratěna 3, Rumánek 2, Karel, Gráfek. Vyloučení: 11:9.

KVP Přerov – Slavia Hradec Králové 19:6 (4:0, 4:2, 6:2, 5:2). Branky Hradce Králové: Karel 3, Gráfek 3. Vyloučení: 9:7.

Další výsledky: Olomouc – Brno 10:22, Slavia Praha – Plzeň 6:5 (penalty 1:0), Slavia Praha – Strakonice 10:9, Stepp Praha – Strakonice 23:11, Stepp Praha – Plzeň 14:5.

Slavia Hradec Králové: Darvaš (první zápas), Tomeš (druhý zápas) – Kratěna, Dušek, Erbs, Karel, Gráfek, Kulhavý, Jan Šimáček, Jos. Šimáček, Hýbner, Jansa, Rumánek, trenéři Jansa a Kratěna.

Tabulka po 2. kole:
1. Kometa Brno 4 4 0 0 0 71:35 12
2. Stepp Praha 4 3 1 0 0 66:37 11
3. Slavia Praha 4 2 1 0 1 32:36 8
4. KVP Přerov 4 2 0 1 1 53:38 7
5. Slavia Hradec 4 2 0 0 2 29:42 6
6. KVS Plzeň 4 1 0 1 2 22:40 4
7. Strakonice 4 0 0 0 4 39:62 0
8. UP Olomouc 4 0 0 0 4 36:59 0

I. liga žen – 3. kolo v Hradci Králové: Slavia Hradec Králové – Stepp Praha 4:9 (1:2, 1:2, 1:2, 1:3). Branky Hradce Králové: Součková, Makovská, Kokštejnová, Jeřábková.

Slavia Hradec Králové – Stepp Praha 3:8 (1:0, 0:0, 1:5, 1:3). Branky Hradce Králové: Součková 3.

Další výsledky: SC Chemnitz – AJ Fezko Strakonice 8:10 a 13:12.

Slavia Hradec Králové: Šešulková – Skalová, Baudyšová, Šimáčková, Rothanzlová, Křížová, Šarláková, Součková, Makovská, Kokštejnová, Skalická.

Pohár ČSVP starších žáků – třetí turnaj v Hradci Králové: Slavia Hradec Králové – Tábor 15:2 (3:0, 5:0, 2:1, 5:1). Branky Hradce Králové: Lingr 4, Skalová 3, Hobzová 3, Rothanzl 2, Rothanzlová, Lingrová, Čápová.

Slavia Hradec Králové – Přerov 10:4 (3:1, 3:0, 1:2, 3:1). Branky Hradce Králové: Lingr 6, Makovská 2, Lingrová, Čápová.

Slavia Hradec Králové – Plzeň 9:7 (1:6, 4:1, 3:0, 1:0). Branky Hradce Králové: Makovská 3, Hlávko 2, Rothanzlová 2, Lingrová, Lingr.

Další výsledky: Plzeň – Přerov 18:5, Plzeň – Tábor 27:8, Přerov – Tábor 12:4.

Slavia Hradec Králové: Hlávko – Skalová, Rothanzlová, Hobzová, Doležal, Otčenáš, Petráčková, Vítová, Lingrová, Makovská, Lingr, Čápová, Pavlát, Rothanzl, Pirkl, trenér P. Trojan.

Pořadí po třetím turnaji: 1. KVS Plzeň 20 (209:81), 2. Slavia Hradec Králové 18 (113:75), 3. KVP Přerov 10 (96:139), 4. TJ Tábor 0 (66:190).

1. ročník Memoriálu Josefa Neumana v minipólu minižactva v Praze-Edenu – utkání o 7. a 8. místo: KVS Plzeň – Sparta Praha 9:7; utkání o 5. a 6. místo: SK Děčín – Slavia Praha B 4:2; utkání o 3. a 4. místo: Slavia Hradec Králové – Stepp Praha 6:4; finále: Slavia Praha A – AJ Fezko Strakonice 3:9.

Slavia Hradec Králové: Nikša Šintáková, Filip Rambousek, Tomáš Šaroun, Vojta Voborník, Dan Lingr, Štěpán Pavlát, Jan Rothanzl, Dan Merenda, Viktorka Vlášková, Janek Hobza, trenérka Eva Skalická.

Šipky

Královéhradecko – 14. kolo:

Extraliga jih: The Badgers Kostelec nad Orlicí – Bludný šípy XXL Hradec Králové 15:3, Rebelové Myštěves – Notorklub Sopotnice 6:12, Sharks Hradec Králové – Truhles Hradec Králové 7:11, Vlčáci 2011 Štít – Pivaři Habřina 0:18.

I. liga: Comeback Máslojedy – Ill Niňo Hradec Králové 12:6, Odpadlíci Neznášov – Republika Březhrad 9:10, Sokolí péra Hradec Králové – H-Club Smiřice 7:11, Havana Club Hradec Králové – Rychtáři Nové Město nad Cidlinou 12:6, Darters Pod strání Hradec Králové – Bumbálka Rusek 3:15, Ferbek Hradec Králové – Úletáři Hradec Králové 7:11, ŠK Běleč nad Orlicí C – Kocouři Hradec Králové 10:9.

II. liga: DC No Score Kosice – Mimikry Hradec Králové 9:10, No comment Hradec Králové – Parta HIC Dobřenice 6:12, ŠK Běleč nad Orlicí B – Rumídci Roudnice 6:12, Dobřeňáci Dobřenice – ŠK Pod strání Hradec Králové 13:5, Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové – Rebelové Dolní Přím 12:6, The Immortals Hradec Králové – Bazinga Hradec Králové 9:10, Soptíci Hradec Králové – DC Sniper Hradec Králové 8:10.

III. liga A: Devils Hradec Králové – Votroci Hradec Králové 8:10, Rychlá Rota Hradec Králové – Tygři z Neznášova C 12:6, Těsně vedle Hradec Králové – Želáci Želí 18:0, Bombarďáci Želí – ŠK Běleč nad Orlicí A 11:7, Emírovci Pohřebačka – HSK U Marťase Hradec Králové 11:7, Omnirecord Hradec Králové – Hrobaři Hradec Králové 5:13, Tygři z Neznášova B – Harpuny Hradec Králové 7:11, Raci Račice – South Park Cows Hradec Králové 8:10.

III. liga B: pod Vodníci Hradec Králové – Rebelové Myštěves B 10:9, Rebelové Dolní Přím B – Rebelové Dolní Přím C 11:7, Upíři Hradec Králové – U Huberta Hradec Králové 10:9, Rychtářka Věkoše – Sršni Starý Bydžov 7:11, Biřička Hradec Králové – Hrádek Boys 16:2, Sluníčko Smiřice – Severní vítr Hradec Králové 5:13, Buď A.L.F. Roudnice – NK Harakiri Hradec Králové 5:13, ŠK Neškrtnemsi Hradec Králové – Rebelové z Prorocka Hradec Králové 13:5.

Divize A: Klucy Hradec Králové – Marťánci Hradec Králové 9:10 (8. kolo), Brutální Nikita Hradec Králové – Darts Stehlík Nový Bydžov 11:7, d´Arts Obědovice – Piráti Gobi Hradec Králové 12:6, SPŠ Stračov – Orličtí Rytíři Hradec Králové 15:3, Andělé z Prorocka Hradec Králové – U Huberta Hradec Králové C 9:10.

Divize B: Punde TO Hradec Králové – Bubo Hradec Králové 10:8 (13. kolo), Chudeřičtí Mimoni – Plavci od Hrušky Hradec Králové 14:4, New Maschine Hradec Králové – Punde TO Hradec Králové 8:10, Řepy Hradec Králové – Haluzáci Hradec Králové 8:10, U Skokana Hradec Králové – Metro Hradec Králové 9:10, Vrtule XXL Hradec Králové – ŠK Běleč nad Orlicí D 11:7, Bubo Hradec Králové – Barracuda Hradec Králové 10:8, Praskačka – The Sharks Hradec Králové 10:9.

Přebor: Repre Březhrad – Žoldnéři Hradec Králové 10:8.   (bor, vb)