Vodní pólo

I. liga mužů: Plzeň – Slavia Hradec Králové 3:4 (0:2, 0:1, 2:1, 1:0). Branky HK: Karel 2, Grafek, Rumánek.

Strakonice – Slavia Hradec Králové 14:11 (2:4, 2:2, 2:2, 8:3). Branky HK: Grafek 6, Šimáček 2, Kratěna, Erbs, Karel.

Slavia Hradec Králové: Darvaš (Tomeš) – M. Dušek, J. Dušek, Rumánek, Kulhavý, Kratěna, Jansa, Erbs, Karel, Hýbner, Grafek.

Tabulka:
1. Stepp Praha 10 8 1 0 1 145:89 26
2. KVP Přerov 10 8 0 1 1 157:87 25
3. Kometa Brno 8 7 0 0 1 123:64 21
4. Slavia Hradec 10 4 0 0 6 72:111 12
5. KVS Plzeň 9 3 0 2 4 69:85 11
6. Strakonice 9 2 1 0 6 105:132 8
7. Slavia Praha 9 2 1 0 6 71:97 8
8. UP Olomouc 9 0 0 0 9 89:169 0

I. liga žen: Chemnitz – Slavia Hradec Králové 9:5 (2:2, 1:1, 3:1, 3:1). Branky HK: Šimáčková 2, Věcková 2, Plačková.

Chemnitz – Slavia Hradec Králové 10:5 (4:1, 2:1, 0:1, 4:2). Branky HK: Věcková 2, Kokštejnová 2, Svatošová.

Slavia Hradec Králové: Šešulková – Baudyšová, Šimáčková, Svatošová, Věcková, Jeřábková, Součková, Plačková, Kokštejnová, Čápová.

Florbal

KB liga juniorů, skupina B – 13. a 14. kolo: FbC Hradec Králové – Sokol Brno 8:4 (3:1, 3:0, 2:3). Branky a asistence HK: 13. Martinek (Stružinský), 16. Martinek (Hušek), 16. Vykydal (Rosulek), 25. Martinek (Hušek), 31. Martinek (Nosek), 34. Hušek (Stružinský), 43. Dvořák, 44. Martinek (Koleník).

FbC Hradec Králové – Bulldogs Brno 8:4 (3:0, 0:1, 5:3). Branky a asistence HK: 9. Rosulek (Zezulka), 12. Kunart (Zezulka), 16. Martinek (Hušek), 43. Krejčí (Martinek), 47. Krejčí, 51. Martinek (Hušek), 60. Martinek (Krejčí), 60. Kunart).

I. liga juniorek – 23. a 24. kolo: Jižní Město – IBK Hradec Králové 9:2, Bohemians – IBK Hradec Králové 3:2.

I. liga dorostenců, skupina C – 15. a 16. kolo: FbC Hradec Králové – Žďár nad Sázavou 11:6, Náchod – FbC Hradec Králové 8:0, České Budějovice – Předměřice-Sion Hradec Králové 4:3, Milevsko – Předměřice-Sion Hradec Králové 9:6.

Regionální liga mužů, skupina 4 – 11. a 12. kolo: Sion Hradec Králové – Rtyně v Podkrkonoší 3:8, Orlicko-Třebovsko – Sion Hradec Králové 6:2.

I. liga dorostenek, skupina 4 – 7. kolo: Žacléř-Vrchlabí – IBK Hradec Králové 1:4, Hostinné – IBK Hradec Králové 2:3.

Šipky

Královéhradecko - Extraliga jih – 7. kolo: Zippo team Štít – Pivaři Habřina 6:12. 9. kolo: The Badgers Kostelec nad Orlicí – Zippo team Štít 13:5. 11. kolo: Truhles HK – The Badgers Kostelec nad Orlicí 6:12. 14. kolo: Zippo team Štít – Čertovi švagři HK 8:10. 15. kolo: Bludný šípy XXL HK – Zippo team Štít 10:8. 16. kolo: Čertovi švagři HK – Truhles HK 3:15, The Badgers Kostelec nad Orlicí – Vlčáci 2011 Štít 12:6, Pivaři Habřina – Zippo team Štít 12:6, Rebelové Myštěves – Bludný šípy XXL HK 9:10, Sharks HK – Notorklub Sopotnice 13:5. 17. kolo: Čertovi švagři HK – Notorklub Sopotnice 11:7, Vlčáci 2011 Štít – Zippo team Štít 10:9, Pivaři Habřina – Rebelové Myštěves 10:8, Bludný šípy XXL HK – Truhles HK 3:15, The Badgers Kostelec nad Orlicí – Sharks HK 9:10.

I. liga – 13. kolo: Bumbálka Rusek – Odpadlíci Neznášov 14:4. 14. kolo: Löwen HK – Marvin HK 8:10. 16. kolo: Comeback Máslojedy – ŠK Běleč n. O. C 12:6, H-Club Smiřice – Löwen HK 10:9, Ill Niňo HK – Sokolí péra HK 10:8, Bumbálka Rusek – Rychtáři N. Město n. C. 14:4, Kocouři HK – Ferbek HK 8:10, Marvin HK – Darters Pod strání HK 12:6, Republika Březhrad – Havana Club HK 11:7, Úletáři HK – Odpadlíci Neznášov 16:2. 17. kolo: Odpadlíci Neznášov – H-Club Smiřice 4:14, Sokolí péra HK – ŠK Běleč n. O. C 7:11, Havana Club HK – Marvin HK 10:9, Bumbálka Rusek – Comeback Máslojedy 9:10, Ferbek HK – Ill Niňo HK 10:8, Rychtáři N. Město n. C. – Republika Březhrad 7:11, Löwen HK – Kocouři HK 4:14.

II. liga – 8. kolo: DC No Score Kosice – Pavouci HK 12:6, Black Sheep HK – The Immortals HK 14:4. 16. kolo: DC No Score Kosice – ŠK Běleč nad Orlicí B 11:7, Mimikry HK – Dobřeňáci Dobřenice 10:9, Parta HIC Dobřenice – Soptíci HK 10:8, Pavouci HK – No comment HK 13:5, Rumídci Roudnice – Black Sheep HK 3:15, ŠK Pod strání HK – Lišťáci z Bjelidla HK 5:13, Bazinga HK – DC Sniper HK 3:15, Rebelové Dolní Přím – The Immortals HK 10:8. 17. kolo: DC Sniper HK – Parta HIC Dobřenice 13:5, No comment HK – ŠK Pod strání HK 12:6, Bazinga HK – DC No Score Kosice 6:12, Black Sheep HK – Mimikry HK 13:5, Dobřeňáci Dobřenice – ŠK Běleč nad Orlicí B 16:2, Lišťáci z Bjelidla HK – Rumídci Roudnice 16:2, The Immortals HK – Pavouci HK 10:9, Soptíci HK – Rebelové Dolní Přím 13:5.

III. liga A – 16. kolo: Harpuny HK – Devils HK 8:10, ŠK Běleč nad Orlicí A – HSK U Marťase HK 5:13, Želáci Želí – Omnirecord HK 4:14, Hrobaři HK – Rychlá Rota HK 4:14, South Park Cows HK – Tygři z Neznášova B 15:3, Tygři z Neznášova C – Emírovci Pohřebačka 10:8, Votroci HK – Bombarďáci Želí 8:10. 17. kolo: Devils HK – Želáci Želí 12:6, Rychlá Rota HK – Harpuny HK 10:8, ŠK Běleč n. O. A – Raci Račice 4:14, Bombarďáci Želí – Hrobaři HK 11:7, Emírovci Pohřebačka – Votroci HK 14:4, HSK U Marťase HK – Tygři z Neznášova C 16:2, Omnirecord HK – South Park Cows HK 8:10, Tygři z Neznášova B – Těsně vedle HK 11:7.

III. liga B – 2. kolo: Rebelové Dolní Přím B – Rychtářka Věkoše 17:1. 10. kolo: Upíři HK – Biřička HK 5:13. 11. kolo: Rebelové Myštěves B – Rychtářka Věkoše 12:6, NK Harakiri HK – ŠK Neškrtnemsi HK 10:8. 16. kolo: NK Harakiri HK – Hrádek Boys 10:8, Rebelové z Prorocka HK – pod Vodníci HK 5:13, Sršni Starý Bydžov – Upíři HK 10:8, Rebelové Dolní Přím C – ŠK Neškrtnemsi HK 7:11, Rebelové Myštěves B – Biřička HK 6:12, U Huberta HK – Buď A.L.F. Roudnice 14:4, Severní vítr HK – Rychtářka Věkoše 11:7, Sluníčko Smiřice – Rebelové Dolní Přím B 5:13. 17. kolo: Hrádek Boys – Rebelové Myštěves B 4:14, NK Harakiri HK – Sluníčko Smiřice 13:5, pod Vodníci HK – Sršni St. Bydžov 10:8, Upíři HK – Rebelové Dolní Přím C 11:7, Rychtářka Věkoše – Rebelové Dolní Přím B 6:12, Biřička HK – U Huberta HK 10:8.

Divize A – 13. kolo: Darts Stehlík Nový Bydžov – Klucy HK 11:7. 14. kolo: Union Stars HK – U Huberta HK D 11:7. 16. kolo: Darts Stehlík Nový Bydžov – SPŠ Stračov 5:13, Marťánci HK – Piráti Gobi HK 10:9, Orličtí Rytíři HK – Union Stars HK 4:14, U Huberta HK D – d´Arts Obědovice 10:8, Vikingové Neznášov – Andělé z Prorocka HK 15:3. 17. kolo: d´Arts Obědovice – U Huberta HK C 11:7, Piráti Gobi HK – U Huberta HK D 12:6, SPŠ Stračov – Klucy HK 13:5, Union Stars HK – Vikingové Neznášov 8:10.

Divize B – 9. kolo: Řepy HK – Chudeřičtí Mimoni 7:11. 16. kolo: Haluzáci HK – Praskačka 10:9, Chudeřičtí Mimoni – Trafačka HK 11:7, Metro HK – New Maschine HK 11:7, Plavci od Hrušky HK – U Skokana HK 8:10, Pod strání HK B – Bubo HK 6:12, ŠK Běleč nad Orlicí D – The Sharks HK 10:8, Barracuda HK – Řepy HK 10:9, Punde TO HK – Vrtule XXL HK 12:6. 17. kolo: New Maschine HK – Pod strání HK B 7:11, ŠK Běleč nad Orlicí D – Chudeřičtí Mimoni 9:10, U Skokana HK – Trafačka HK 10:8, Vrtule XXL HK – Barracuda HK 5:13, Bubo HK – Plavci od Hrušky HK 12:6, Praskačka – Punde TO HK 7:11, Řepy HK – Metro HK 8:10, The Sharks HK – Haluzáci HK 7:11.

Přebor – 3. kolo: Repre Březhrad – Rakeťáci HK 11:7. 13. kolo: Pinďové Štít – Happy Hippos HK 7:11. 14. kolo: Happy Hippos HK – Vemena HK 10:8, Rakeťáci HK – Pinďové Štít 8:10. 15. kolo: Happy Hippos HK – Žoldnéři HK 10:8, DC DC HK – Rakeťáci HK 6:12, Pinďové Štít – Vemena HK 8:10.   (bor, ple, vb)