Vodní pólo

I. liga mužů: Slavia HK – Olomouc 8:9p (2:2, 1:3, 4:1, 1:2 – penalty 3:4). Branky HK: Kratěna 3, Erbs 2, J. Dušek, Hýbner, Rumánek.

Slavia HK – Přerov 9:21 (2:3, 1:6, 2:7, 4:5). Branky HK: Rumánek 3, Erbs 2, Kulhavý 2, Petráček, Jansa.

HK: Darvaš (1. duel), Tomeš (2. duel) – M. Dušek, Erbs, Petráček, J. Dušek, Kulhavý, Pavlát, Hýbner, Jansa, Rumánek, Kratěna.

1. Kometa Brno 12 11 0 0 1 177:85 33
2. Stepp Praha 12 10 1 0 1 175:103 32
3. KVP Přerov 12 9 0 1 2 185:180 28
4. Slavia Praha 12 4 1 1 6 112:128 15
5. Slavia Hradec 12 4 0 1 7 89:141 13
6. KVS Plzeň 12 2 1 0 9 80:124 11
7. Strakonice 12 2 1 0 9 135:181 8
8. UP Olomouc 12 0 2 0 10 119:202 4

Pohár ČSVP st. žáků – 4. turnaj v Přerově: Slavia HK – Přerov 15:5 (2:1, 5:1, 3:1, 5:2). Branky HK: Lingr 5, Lingrová 3, Makovská 3, Skalová 2, Hobzová 2.

Slavia HK – Plzeň 7:4 (2:1, 3:0, 2:1, 0:2). Branky HK: Lingr 2, Skalová, Doležal, Rothanzl, Lingrová, Čápová.

Slavia HK – Tábor 14:2 (3:1, 5:1, 1:0, 5:0). Branky HK: Lingr 3, Čápová 3, Doležal 2, Rothanzl 2, Lingrová 2, Makovská 2.

HK: Hlávko – Skalová, Rothanzlová, Hobzová, Doležal, Pirkl, Otčenáš, Rothanzl, Lingr, Makovská, Lingrová, Čápová; trenér Berta Vlášek.

Hradecký tým postoupil do I. ligy.

Halový pozemní hokej

Final Four MČR žen v Praze-Edenu – semifinále: Slavia HK – Rakovník 1:2 (1:1).

Hradecký tým skončil třetí.

Šipky

Královéhradecko - Extraliga jih – 18. kolo: Notorklub Sopotnice – Bludný šípy XXL HK 10:8, Rebelové Myštěves – Vlčáci 2011 Štít 11:7, Sharks HK – Čertovi švagři HK 9:10, Truhles HK – Pivaři Habřina 6:12, Zippo team Štít – The Badgers Kostelec n. O. 6:12.

V nejvyšší soutěži skončila základní část, jejím vítězem se stali Pivaři Habřina.

I. liga – 18. kolo: Comeback Máslojedy – Sokolí péra HK 14:4, H-Club Smiřice – Darters Pod strání HK 11:7, Ill Niňo HK – Löwen HK 10:8, Kocouři HK – Odpadlíci Neznášov 10:8, Marvin HK – Rychtáři N. Město n. C. 14:4, Republika Březhrad – Bumbálka Rusek 5:13, ŠK Běleč n. O. C – Ferbek HK 12:6, Úletáři HK – Havana Club HK 12:6.

II. liga – 18. kolo: DC No Score Kosice – Dobřeňáci Dobřenice 9:10, Mimikry HK – Lišťáci z Bjelidla HK 6:12, Parta HIC Dobřenice – Bazinga HK 12:6, Pavouci HK – Soptíci HK 10:8, Rumídci Roudnice – No comment HK 11:7, ŠK Běleč n. O. B – Black Sheep HK 0:18, ŠK Pod strání HK – The Immortals HK 11:7, Rebelové D. Přím – DC Sniper HK 5:13.

III. liga A – 18. kolo: Harpuny HK – Bombarďáci Želí 7:11, Těsně vedle HK – Omnirecord HK 10:9, Želáci Želí – Rychlá Rota HK 2:16, Hrobaři HK – Emírovci Pohřebačka 3:15, South Park Cows HK – Devils HK 13:5, Tygři z Neznášova C – ŠK Běleč n. O. A 11:7, Votroci HK – HSK U Marťase HK 5:13, Raci Račice – Tygři z Neznášova B 8:10.

III. liga B – 18. kolo: Rebelové D. Přím B – ŠK Neškrtnemsi HK 10:9, Rebelové z Prorocka HK – Biřička HK 9:10, Sršni St. Bydžov – Buď A.L.F. Roudnice 10:8, Rebelové D. Přím C – pod Vodníci HK 13:5, Rebelové Myštěves B – NK Harakiri HK 12:6, U Huberta HK – Hrádek Boys 10:9, Severní vítr HK – Upíři HK 15:3, Sluníčko Smiřice – Rychtářka Věkoše 10:8.

Divize A – 18. kolo: Brutální Nikita Hradec Králové – SPŠ Stračov 7:11, Darts Stehlík Nový Bydžov – Union Stars HK 13:5, Klucy HK – Andělé z Prorocka HK 10:8, Orličtí Rytíři HK – d´Arts Obědovice 11:7, U Huberta HK D – Marťánci HK 6:12, U Huberta HK C – Piráti Gobi HK 11:7.

Divize B – 18. kolo: Haluzáci HK – ŠK Běleč n. O. D 10:8, Metro HK – Vrtule XXL HK 15:3, Plavci od Hrušky HK – New Maschine HK 4:14, Barracuda HK – Praskačka 15:3, Punde TO HK – The Sharks HK 10:9, Trafačka HK – Bubo HK 8:10.

Přebor – 16. kolo: DC DC HK – Repre Březhrad 11:7, Žoldnéři HK – Pinďové Štít 9:10, Rakeťáci HK – Vemena HK 8:10.

Halový fotbal

Stěžerská zimní halová liga mládeže.Stěžerská zimní liga mládeže v nafukovačce – ml. přípravka, nadstavbová část: Chlumec A – Kunčice 7:11, Třebeš – Chlumec B 14:6, Dohalice – M. Lhota 9:10, Třebechovice B – Třebechovice A 4:5.

Finálová skupina
1. Kunčice 3 3 0 0 33:13 9
2. RMSK Cidlina 2 2 0 0 24:6 6
3. Třebeš 3 2 0 1 32:25 6
4. Stěžery 2 1 0 1 11:13 3
5. Chlumec A 3 0 0 3 13:34 0
6. Chlumec B 3 0 0 3 17:39 0

Skupina útěchy
1. Malšova Lhota 3 3 0 0 33:23 9
2. FC HK dívky 2 2 0 2 22:3 6
3. Třebeš dívky 2 1 0 1 16:17 3
4. Třebechovice B 3 1 0 2 14:17 3
5. Třebechovice A 3 1 0 2 24:31 3
6. Dohalice 3 0 0 3 12:30 0

St. přípravka – nadstavbová část: Olympia HK – M. Lhota 5:6, Újezd – Chlumec 6:11, Prasek – Černilov 13:6.

Finálová skupina
1. Prasek 3 3 0 0 41:10 9
2. Chlumec 3 2 0 1 22:19 6
3. Police Želvy 2 1 0 1 12:10 3
4. Černilov 3 1 0 2 20:27 3
5. Újezd 3 1 0 2 16:32 3
6. Stěžery 2 0 0 2 8:21 0

Skupina útěchy
1. FC HK dívky 2 2 0 0 19:7 6
2. Malšova Lhota 3 2 0 1 26:23 6
3. Olympia 3 1 1 1 24:12 4
4. Police Šneci 2 1 0 1 9:21 3
5. Třebeš 2 0 1 1 12:13 1
6. Třebechovice 2 0 0 2 13:27 0

Ml. žáci – základní část: Stěžery – Třebechovice 13:6, FC HK dívky – Dohalice 8:9, Třebechovice – Olympia HK 1:15, Dohalice – Třebechovice 8:2.

Konečná tabulka
1. Stěžery 6 6 0 0 66:22 18
2. Chlumec 6 4 1 1 62:39 13
3. Kunčice 6 3 0 3 35:30 9
4. Olympia 6 3 0 3 57:53 9
5. Dohalice 6 2 0 4 36:54 6
6. Třebechovice 6 1 1 4 24:62 4
7. FC HK dívky 6 1 0 5 33:53 3

Nyní bude následovat play off.   (bor, vb, mt)