Florbal

I. liga žen, skupina východ – 13. a 14. kolo: IBK HK – SK Jihlava 6:2 (0:0, 3:0, 3:2). Branky a asistence HK: 26. Buchalová (Miholová), 31. Miholová (Buchalová), 39. Buchalová (Pešková), 48. Kohoutová (Drahokoupilová), 56. Špulková, 58. Buchalová (Dohnalová).

IBK HK – Světlá n. S. 11:1 (4:0, 3:0, 4:1). Branky a asistence HK: 14. Pešková (Řezníčková), 17. Miholová (Buchalová), 19. Romančáková (Drahokoupilová), 20. Miholová (Buchalová), 25. Buchalová (Pešková), 32. Romančáková (Řezníčková), 40. Řezníčková (Drahokoupilová), 51. Buchalová (Řezníčková), 53. Hock (Řezníčková), 54. Miholová (Buchalová), 57. Miholová (Buchalová).

KB liga juniorů, skupina B – 7. a 8. kolo: FbC HK – Milevsko 6:5 (1:4, 4:1, 1:0). Branky a asistence HK: 5. Maršál (Charouz), 22. Kunart (Rosulek), 24. Martinek, 28. Krejčí (Šrajbr), 29. Ryba, 59. Bartoš (Krása).

FbC HK – Č. Budějovice 8:6 (2:1, 2:1, 4:4). Branky a asistence HK: 8. Ryba (Martinek), 16. Martinek (Ryba), 36. Krejčí (Šrajbr), 38. Šrajbr (Charouz), 41. Bartoš (Krása), 45. Bartoš (Rosulek), 48. Šrajbr (Martinek), 55. Ryba (Martinek).

Divize mužů, skupina C – 12. a 13. Kolo: Jihlava – FbC HK 5:7, Třebíč B – Všestary 7:6, Třebíč B – FbC HK 0:10, SK Jihlava – Všestary 8:7sn.

I. liga juniorek – 17. a 18. kolo: IBK HK – Židenice 3:6, IBK HK – Brno 1:9.

I. liga dorostenců, skupina C – 11. a 12. kolo: Pelhřimov – Předměřice-Sion DDM NG HK 1:4, Předměřice-Sion HK – Hostinné 6:6.

I. liga dorostenek, skupina 4 – 5. kolo: Skuteč – IBK HK 5:1, IBK HK – Dobruška 2:2.

Halový fotbal

Stěžerská zimní liga mládeže v nafukovačce – mladší elévové: Chlumec n. C. B – Malšova Lhota 18:8, Dohalice – Třebeš 1:22, Třebechovice p. O. A – Kunčice 1:17, Třebechovice p. O. B – FC Hradec dívky 2:10, Malšova Lhota – Stěžery 2:10, Kunčice – Třebeš dívky 10:1, FC Hradec dívky – Dohalice 12:1, Třebeš – Chlumec A 16:2.

St. elévové: M. Lhota – Černilov 2:15, Újezd – Prasek 0:17, Stěžery – Třebeš 23:5, FC HK dívky – Černilov 2:14, Police Želvy – M. Lhota 13:2, Chlumec – Police Želvy 6:3, Stěžery – Olympia HK 8:7.

Ml. žáci: FC HK dívky – Kunčice 5:2, Dohalice – Olympia HK 4:12, Chlumec – Stěžery 4:10, Stěžery – Dohalice 13:2, Olympia – FC HK dívky 17:7, Kunčice – Třebechovice 16:3.

Vodní pólo

I. liga mužů: Slavia HK – Stepp Praha 5:16 (2:3, 0:2, 2:6, 1:5). Branky HK: Erbs 3, Kratěna, Rumánek. Vyloučení: 9:6. Využití: 0:2.

Slavia HK – Slavia Praha 10:7 (3:0, 4:1, 2:4, 1:2). Branky HK: Karel 2, Gráfek 2, Rumánek 2, Kratěna, Erbs, Kulhavý, Šimáček. Vyloučení: 9:9. Využití: 4:4.

HK: Darvaš (Pavlát) – Kratěna, Dušek, Erbs, Karel, Gráfek, Kulhavý, Petráček, Šimáček, Hýbner, Jansa, Rumánek.

Tabulka po neúplném 6. kole:
1. Kometa Brno 6 5 0 0 1 94:51 15
2. Stepp Praha 5 5 0 0 0 79:39 15
3. KVP Přerov 5 4 0 0 1 73:36 12
4. Slavia Hradec 6 3 0 0 3 44:65 9
5. Slavia Praha 6 2 1 0 3 45:59 8
6. KVS Plzeň 6 2 0 1 3 42:60 7
7. Strakonice 6 1 0 0 5 73:97 3
8. UP Olomouc 6 0 0 0 6 58:101 0

(ple, ld, bor)