Pátek 15. dubna

FOTBAL

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Liberec (10.15 a 12.30 hř. Olympia HK).

Krajský přebor: Třebeš – Dobruška (10.15).

III. třída západ: Nechanice – Kunčice B (17).

OP mladší žáci: Nechanice – Kunčice B (14.45), Stěžery – Kratonohy/Roudnice (17).

OP starší elévové: Kosičky – Nový Hradec (17).

OP mladší přípravky: hř. Třebeš (9) účast: Třebeš C, Třebeš dívky, Předměřice/Lok. Hradec A a B.

Hradec Králové: Velikonoční Kofola Cup kategorie U8 (8.30 hř. Bavlna) s účastí 24 týmů. Skupina A: FC Hradec, Slovácko, Příbram, Třebíč, Tempo Praha, Svitavy; skupina B: Slavia Praha, České Budějovice, Třinec, Sosnowiec, Děčín, Hranice; skupina C: Pardubice, Karviná, Brno, Trnava, Táborsko, Přelouč; skupina D: Chrudim, Liberec, Olomouc, Ústí n. L., Vítkovice, Hodonín.

HOKEJBAL

Extraliga muži: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Pardubice (15 hř. Orel), zápas textově na www.onlajny.com

ŠACHY

Hradec Králové: Krajský přebor juniorů a juniorek 2. hrací den (9.15 Ortex HK Resslova ul.).

Sobota 16. dubna

FOTBAL

I. celostátní liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Meteor Praha (11 a 13.15 hř. Háječek).

Česká divize žáci U15 a U14: Nový Bydžov – Chrudim (10 a 12), Slavia Hradec – Trutnov (10 a 12 hř. Olympia HK).

I. liga starší a mladší žákyně: Třebeš – Sparta Praha (10.15 a 12.15).

Krajský přebor: Černilov – Libčany (17).

I. A třída: Nový Hradec – Roudnice, Nepolisy – Sobotka, Loko Hradec – Nové Město (vše 17).

I. B třída: Slavia Hradec B – Třebeš B (10.15), Smiřice – Lípa, Předměřice – Stěžery, Kobylice – Úpice, Skřivany – Kopidlno (vše 17).

Krajský přebor starší dorost U19: Nový Hradec – Červený Kostelec (11.15), Třebechovice – Jičín (14).

Krajský přebor starší žáci U15: Chlumec/N. Bydžov B – Broumov (14 hř. Lovčice).

Turnaj KFS U11: Zápasy (10 hř. Slavia HK).

OP dospělí: Malšova Lhota – Nový Bydžov B (10), Ohnišťany – Lovčice, Vysoká B – Prasek, Chlumec C – Červeněves (hř. Klamoš), Myštěves – Libřice (vše 17).

III. třída východ: Dohalice B – Loko Hradec B, Jeníkovice – Lhota p. L. B, Probluz – Cerekvice (vše 17).

III. třída západ: Syrovátka – Lužec, Dobřenice – Starý Bydžov, Kratonohy – Nové Město (vše 17).

OP dorost OFS Nymburk: Nepolisy – Červeněves (13.30).

OP starší žáci: Stěžery – Prasek (14).

OP mladší žáci: Skřivany/Červeněves – Černilov (14).

OP starší elévové: FC Hradec dívky – Nepolisy B (10 hř. Nový HK), Třebeš B dívky – Slavia Hradec B (14).

OP mladší přípravky: hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A a B, Kunčice, Kosičky.

Hradec Králové: Velikonoční Kofola Cup kategorie U8 (8 hř. Bavlna) finálové zápasy 24 týmů o konečné pořadí.

KARATE

Hradec Králové: Seminář s Kanazawou (8 sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga muži: Slavia Hradec – Rakovník (12).

Extraliga ženy: Slavia Hradec – Litice (14 obojí hř. Farářství).

Neděle 17. dubna

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec – Olomouc (17), zápas živě na O2 TV Fotbal a textově na www.onlajny.com

Česká fotbalová liga: Chlumec – Živanice (10.15 hř. N. Bydžov), FC Hradec B – Zápy (10.15 hř. Slavia HK).

II. liga ženy: FC Hradec – Olomouc (14 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Chlumec B – Kostelec n. O. (15 hř. Lovčice).

I. B třída: Malšovice – České Meziříčí (17).

Krajská soutěž dorost U19: Černilov – Jaroměř (13.30).

Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Bydžov B – Chrudim B (13.30 hř. Hlušice).

OP dospělí: Roudnice B – Dohalice, Boharyně – Lhota p. L. (obojí 17).

III. třída východ: Stěžery B – Sendražice, Libčany B – Hořiněves, Nový Hradec B – Neděliště, Malšova Lhota B – Olympia Hradec (vše 17).

III. třída západ: Nepolisy B – Převýšov, Skřivany B – Klamoš (obojí 17).

OP mladší žáci: Lovčice – FC Hradec dívky (10), RMSK Cidlina/Chlumec B – Kratonohy/Roudnice (10 hř. Hlušice), Prasek – Stěžery (10).

OP starší elévové: Libčany/Urbanice – Nepolisy A (14.30), Červeněves/Skřivany – Dohalice/Cerekvice (15), Prasek – Kunčice (15.30).

OP mladší přípravky: hř. Vysoká (9.30) účast: Vysoká A a B, Dohalice/Cerekvice, Nechanice; hř. Černilov (10) účast: Černilov A a B, Třebechovice, Malšovice; hř. Červeněves (12) účast: N. Bydžov B, Červeněves/Skřivany, FC Hradec A a B; hř. Prasek (13) účast: Chlumec B, Prasek, Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy; hř. Slavia HK (13) účast: Slavia HK B a C, Hořiněves, Smiřice.

KARATE

Hradec Králové: Seminář s Kanazawou (8.30 sport. hala Třebeš).

Pondělí 18. dubna

Basketbal

Extraliga U17: Sokol Hradec – Strakonice (17 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra