První část akce se uskuteční v pátek 3. června od 17 hodin v areálu TJ Sokol Živanice. Zde se koná benefiční fotbalové utkání vicemistrů Evropy z roku 1996 v Anglii proti domácímu diviznímu celku. 
Diváci se mohou těšit např. na účast  Pavla Kuky, Vladimíra Šmicera, Luboše Kubíka, Miroslava 
Kadlece, Tomáše Ujfalušiho a dalších.

„Otec malé Míši byl náš spoluhráč a my mu takto chceme pomoci zajímavou akcí, která zároveň 
pomůže i finančně. Zkusili jsme oslovit národní tým z devadesátého šestého roku, který hrál na mistrovství Evropy v Anglii finále s Německem," uvedl organizátor akce Pavel Uhlíř s tím, že je připraven i druhý díl charitativního projektu.

V neděli 26. června v 17 hodin na živanický trávník tentokrát vyběhnou v kopačkách hokejisté východočeských rivalů: HC Dynamo Pardubice vyzve ve fotbalovém souboji Mountfield HK. „Jsem rád, že oba kluby naše pozvání přijaly," říká Pavel Uhlíř.

Na facebooku navíc probíhá internetová charitativní dražba předmětů od sportovních osobností, které se zapojily do charitativní akce. „Draží se zde zajímavé věci například od Gabriely Soukalové, Karolíny Plíškové, podepsané dresy fotbalistů Sparty, Plzně a dalších. Předmět poslal tenista Tomáš Berdych, příslib máme i od Petry Kvitové," uvedl Pavel Uhlíř.

Vstupenky na utkání lze zakoupit už nyní na ticketportal.cz, cena v předprodeji je 90 Kč, na místě v den zápasu potom 120 Kč. Celý výtěžek bude věnován rodičům Míši na zajištění životně důležitých věcí, zdravotnických potřeb, léků a vybavení. Obnos dostanou i další děti s podobným handicapem.