PÁTEK 26. BŘEZNA

BASKETBAL

Vč liga muži: Sokol Pražské Př. - Nová Paka (20 sport. hala TJ Sokol Elišč. nábř.).
Okresní přebor: Baskeťáci Josefov - Košíkářský kroužek (19.45 SOU Karlov, Zima, Pára), Alkon Interier - BK Wamak.cz Team (19 VLA, Pumr, Stojan), BK Rebels Hradec – Slezské Předměstí (20.30 Spec. škola Heyrovského ul., Glos, Svoboda).
FOTBAL
Hradec Králové: Od 15 hodin se v budově OV ČSTV (Habrmanova 192) koná zasedání STK PFS, v 15.30 následuje aktiv účastníků OP ml. elévů, v 16.30 se uskuteční společná schůzka KP a OP ml. přípravek k novému modelu soutěží mládeže.
Kosičky: Od 18 hodin se v hostinci U Novotných uskuteční valná hromada Spartaku.
FUTSAL
II. liga: UFA FC Salamandr Hradec - Agromeli Brno (20 sportovní hala Třebeš).
STOLNÍ TENIS
Okresní přebor muži II. třída: Slavia Hradec D - Chlumec D (18.30 TJ Slavia).
SOBOTA 27. BŘEZNA

BASKETBAL

Oblast. přebor st. minižákyně: Sokol Hradec - Nová Paka (8.30 a 12.15).
Liga ml. žákyně: Sokol Hradec – SBŠ Ostrava (10.15).
Extraliga ml. dorostenky: Sokol Hradec - Sika Brno (16).
Liga ml. žákyně: Sokol Hradec - Prostějov (18) vše sportovní hala TJ Sokol (Elišč. nábř.).
Finále ml. minižákyně: Sokol Hradec - Studánka (9), Pardubice - Josefov (10.45), Sokol Hradec - Pardubice (13), Studánka - Josefov (14.45), Pardubice - Studánka (16.45), Sokol Hradec - Josefov (18) vše tělocvična TJ Sokol (Elišč. nábř.).
Oblastní přebor U18: Sokol Pražské Předměstí - Turnov (9 a 11) sokolovna (Chelč. ul.).
FOTBAL

Česká liga st. a ml. žáci: FC Hradec - Plzeň (11 a 12.45 hř. Háječek, Šimek).
Divize st. a ml. žáci: RMSK Nový Bydžov - Vysoké Mýto (9.30 Arnošt a 11.15 Kembický um. tráva Chudonice).
Krajský přebor: Nový Hradec - Nový Bydžov B (Vancl), Kunčice - Doudleby (Otava) obojí od 15 hodin.
I. A třída: Chlumec - Libčany (Kos), Třebechovice - Č. Kostelec (Hron), Roudnice - Kratonohy (Kalaš) vše od 15 hodin.
I. B třída: Dohalice - Černílovice (Stejskal), Loko Hradec - Předměřice (Bednář) obojí od 15 hodin.
I. třída dorost: Smiřice - Lánov (12.45 Hájek), Kunčice - Žlunice (12.45 Odvárko).
Krajský přebor st. a ml. žáci: Olympia Hradec - Broumov (9.30 a 11.15 Šmolka).
I. třída st. a ml. žáci: Chlumec - Žacléř (11.30 a 13.15 Zloch).

Pohár KFS st. dorost:
Slavia Hradec - Nové Město (12.30 Bačo, Koutník, Slavíček).

Přípravné kopačky:
Neděliště - Loko Hradec B (13 Koza), Velichovky - Olešnice (13 um. tráva N. Město, Zvolánek), Myštěves – Chomutice (14, Štancl), Nepolisy – Starý Bydžov (14 dodatečná), Nové Město - Převýšov B (14.30 Stránský), Prasek - Podhradí (15 Konhefr), Libřice – Smiřice (15 Kincl), Probluz B - Dobřenice (16 Koza), Stěžery – Kobylice (16 dodatečná).

Nový Bydžov
(UMT Chudonice): Od 13 do 18 hodin turnaj elévů (Strýhal, R. Tlustý).
LEDNÍ HOKEJ
Nový Bydžov: Od 8 hodin pořádá Stadion Nový Bydžov hokejový turnaj juniorů Junior cup 2010 za účasti 5 týmů: Světlá n. S., Chotěboř, Kutná Hora, Uničov, Nový Bydžov. Program: Nový Bydžov - Kutná Hora (8), Chotěboř - Světlá (9.05), Uničov - Kutná Hora (10.10), Nový Bydžov - Chotěboř (11.30), Světlá - Uničov (12.25), Chotěboř - Kutná Hora (13.30), Nový Bydžov - Uničov (14.35), Kutná Hora - Světlá (15.40), Uničov - Chotěboř (16.45), Nový Bydžov - Světlá (17.50).
STOLNÍ TENIS
I. liga muži: Sokol Hradec Imeda - El Niňo Praha C (16).
III. liga muži: Sokol Hradec B - Liberec C (16) obojí sokolovna Chelč. ul.
NEDĚLE 28. BŘEZNA

BASKETBAL

Extraliga ml. dorostenky: Sokol Hradec - Sika Brno (11).
Vč liga muži: Sokol Pražské Předměstí - Hořice (14) vše sportovní hala TJ Sokol (Elišč. nábř.).
Liga U14: Sokol Hradec 2 Pražské Předměstí - Kyjov (10 sokolovna Chelč. ul.).
FOTBAL
II. liga: FC Hradec - Vlašim (17 Všesp. st.).
Divize: Převýšov - Nová Paka (10.15 Stumpf), Nový Bydžov - Dobrovice (15 Hrubeš).
Česká liga st. a ml. dorost: FC Hradec B - Mladá Boleslav B (10.15 a 12.30 hř. Bavlna, Vídeňský).
Krajský přebor: Olympia Hradec - Česká Skalice (Šmída) od 10.15 hodin.
I. třída dorost: Kobylice - Stěžery (12.45 Janata), Černilov - Předměřice (12.45 Miškář).

Pohár KFS st. dorost:
RMSK Cidlina N. Bydžov B - Třebeš (17 um. tráva Chudonice, Odvárko, Vlachý, Frič).
Pohár KFS ml. dorost: hř. um. tráva Chudonice (9.30 Krucký, Seidl, Bačo) RMSK Cidlina B - Třebeš (9.30), Chlumec - RMSK Cidlina B (11.15), Třebeš - Chlumec (13).

Přípravné kopačky:
Probluz dor. - Česká Skalice (13 R. Tlustý), Červeněves - Hořice B (13.30 Konhefr), Vysoká B - Syrovátka (13.30 Doubrava), Urbanice - Roudnice B (15 Stránský), Boharyně -.Kunčice B (15 Papík), Probluz - Nový Hradec B (16 R. Tlustý), Vysoká - Třebeš (16 Doubrava), Lhota p. L. B - Libčany B (16.30 Koki).
STOLNÍ TENIS
I. liga muži: Sokol Hradec Imeda - Sparta Praha (10).
III. liga muži: Sokol Hradec B - Jablonec B (10) obojí sokolovna Chelč. ul.
Okresní přebor muži I. třída: DTJ Hradec C - Chlumec C (16 areál DTJ Labské nábř.), Stěžery B - Slavia Hradec C (16 Obecní hospoda).
ŠACHY
II. liga: ŠK Lípa - Turnov B (10 hostinec U Polních myslivců na Chlumu, Šmíd).
Krajská soutěž: Třebechovice - Č. Kostelec (DDM), Nový Bydžov - Žacléř (sokolovna), Sokol Hradec - Dvůr Králové B (Elišč. nábř.), ŠK Lípa C - Slavia Hradec D (hostinec U Polních myslivců na Chlumu), Ortex Hradec - HSM Trutnov (Ortex) vše od 9 hodin. (ld)