Pátek 21. ledna

FOTBAL

Přípravný zápas: FC Hradec Králové – RKS Radomiak Radom (15 hř. Belek Antalya Turecko, zápas textově na www.onlajny.com).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK – Vítkovice odloženo na neděli 30. 1. v 16 hodin.

VOLEJBAL

I. liga ženy: Slavia Hradec – Střešovice (19 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Sobota 22. ledna

AEROBIC

Hradec Králové: Akce A – Team Hradec (9 malá sport. hala Třebeš).

BASKETBAL

Sdružený OP U12: Sokol Hradec A – Pardubice (9 a 10.45).

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec – USK Praha (16), zápas živě na www.tvcom.cz.

Extraliga U14: Sokol Hradec B – Ostrava (18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený OP U12: Sokol Hradec B – BLNP (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí U14 – Olomouc (15).

Kooperativa NBL muži dohrávka: Královští sokoli – Basket Brno (19.30 obojí sport. hala Třebeš), zápas živě na www.tvcom.cz.

FLORBAL

Předměřice: 1. liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Přípravné zápasy: FC Hradec Králové U19 – Vysoké Mýto muži (12), Chlumec – Kolín (16 oba Všesportovní stadion UT), FC Hradec mladší žákyně – Liberec (14), Horní Ředice – Týniště (16 oba Slavia Hradec UT), Chlumec B muži – Nymburk (13 Kobylice UT), RMSK Cidlina Nový Bydžov U19 – Chrudim U19 (10), RMSK Cidlina Nový Bydžov U17 – Chrudim U17 (12), RMSK Cidlina Nový Bydžov A muži – Náchod (14 vše Nový Bydžov UT Chudonice).

HALOVÝ FOTBAL

16. ročník Zimní stěžerské halové ligy: Třebeš ml. přípravka – Stěžery A (11), Dohalice B ml. přípravka – Stěžery B (12), Třebeš st. přípravka – FC Hradec dívky (13), Třebeš A ml. žáci – Kunčice (14), Prasek ml. žáci – Stěžery (15 vše nafukovačka sport. areál TJ Sokol Stěžery).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorost: Mountfield HK – Brno (12.15).

Krajská liga ml. a st. žáci: Třebechovice – Rychnov (9 a 11).

VOLEJBAL

II. liga muži: Slavia Hradec B – Choceň (10 a 14).

I. liga ženy: Slavia Hradec – Střešovice (10).

I. liga muži: Slavia Hradec – Velké Meziříčí (16.30 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 23. ledna

BASKETBAL

Extraliga U14: Sokol Pražské Předměstí – Žďár (9).

Extraliga U14: Sokol Hradec B – Frýdek Místek (11).

Regionální liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Nová Paka (13 a 15).

Vč liga ženy: Sokol Hradec B – Josefov (17 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FLORBAL

Hradec Králové: IBK Hradec turnaj (8 malá sport. hala Třebeš).

Divize muži: FbC Hradec Králové – Hornets Brno (18 sport. hala Předměřice).

FOTBAL

Přípravné zápasy: FC Hradec Králové U17 – Náchod U19 (10), FC Hradec Králové U16 – Náchod U17 (12), Třebeš A muži – Roudnice (14 vše Všesportovní stadion UT), Nový Hradec A – Nový Hradec B (10), FC Hradec dorostenky WU18 – Chotusice (14), FC Hradec starší žákyně turnaj 3 týmů: FC Hradec Králové, Olomouc a Pardubice (16 vše Slavia Hradec UT), Miniturnaje – kategorie U10 (10), kategorie U11 (12), kategorie U12 (14 vše Nový Bydžov UT Chudonice).

FUTSAL

Divize muži: Flamengo Hradec – Hlinsko (17 sport. hala Třebeš).

HALOVÝ FOTBAL

16. ročník Zimní stěžerské halové ligy: Třebeš dívky st. přípravka – Chlumec (10), Třebeš dívky ml. přípravka – Malšova Lhota B (11), Malšova Lhota A ml. přípravka – Slavia Hradec A (12), RMSK Cidlina Nový Bydžov ml. přípravka – Slavia Hradec B (13), Libčany ml. přípravka – FC Hradec (14), Libčany st. přípravka – Malšova Lhota A (15), Slavia Hradec st. přípravka – Malšova Lhota B (16 vše nafukovačka sport. areál TJ Sokol Stěžery).

Předměřice: Předměřice přípravka – Malšovice (15 sport. hala Předměřice).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: České Budějovice – Mountfield HK (17).

ŠACHY

Krajský přebor: Slavia Hradec B – ŠK Lípa B (TJ Slavia Orlická kotlina), Sokol Hradec – Lázně Bělohrad (TJ Sokol Eliščino nábř.) obojí od 9 hodin.

Regionální přebor: ŠK Lípa F Ortex – Sokol Hradec B (Ortex), ŠŠPM Lipky HK C – Rychnov D (ZŠ J. Gočára), Nový Bydžov B – ŠK Lípa E (sokolovna) vše od 9 hodin.

Poznámky:

1. S ohledem na aktuální epidemiologická opatření sledujte konání či nekonání akcí, turnajů a zápasů na svazových a klubových webech.

2. Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra