Pátek 5. prosince

BASKETBAL

Okresní přebor: Rebels Junior – Košíkářský kroužek (20.30 Spec. škola Hradecká ul., Černý, Pára P.), BKV Podnikatelská škola – Fakultní nemocnice (19.45 Sokol HK 2 Chelč. ul., Pumr, Svoboda), Slezské Předměstí – Baskeťáci Josefov (19 ZŠ SNP, Polda, Zima).

LEDNÍ HOKEJ

I. liga juniorů: HC VCES Hradec Králové – HC Klatovy (16).

Sobota 6. prosince

BĚH

Pardubice/Hradec: Již 33. ročník Vodáckého běhu přátelství odstartuje v 10 hodin v Pardubicích u plovárny, cíl je u Sokola Hradec (Eliščino nábř.) cca v 11.15. Autobus pro účastníky bude přistaven v 8.15 u Sokola. Mládež se do 10.30 může přihlásit na běh „kolem parníku“.

FOTBAL

Hradec Králové: Ve dnech 6. a 7. prosince pořádá OFS Hradec v ZŠ M. Horákové školení trenérů fotbalu licence C (začátky po oba dny v 8 hodin). Tamtéž se od 8 do 12 hodin uskuteční doškolení trenérů licence C.

HALOVÝ FOTBAL

Hlušice: Ve sportovní hale se v termínu 6. a 7. 12. koná Jiry Cup starších elévů roč. 98 (rozhodčí Strýhal a M. Novotný).

Předměřice: Od 8 hodin pořádá FC Hradec v nové sportovní hale turnaj starších žáků.

Stěžerská zimní liga: Myštěves ml. žáci – Stěžery (13 Doubrava), Třebeš ml. žáci – Olympia Hradec st. elévové (14), Třebeš st. elévové – Dohalice (15), Dohalice dor. – Nový Hradec (16), Stěžery dor. – Malšova Lhota (17), Bomber muži – Stěžery (18).

LETCKÉ MODELÁŘSTVÍ

Chlumec n. C.: Ve Slavíčkově hale proběhne od 9.30 hodin I. Vánoční indoor na Cidlině, soutěž rádiem řízených halových modelů v kategoriích: akrobacie (létání dle daných obratů), aeromuzikál (létání na hudbu), pylony (rychlostní závody) a model air race (zmenšené F1 ve vzduchu).

STOLNÍ TENIS

Chlumec n. C.: V herně zdejšího Sokola se od 9 hodin konají okresní přebory jednotlivců mladšího žactva.

Stěžery: Okresní přebory jednotlivců dorostu se od 9 hodin konají v tělocvičně Sokola Stěžery.

STŘELBA Z KUŠE

Všestary: V tělocvičně ZŠ Všestary pořádá Hradecký klub Světí od 9 hodin Mikulášský závod Českého poháru a halovou ligu.

Neděle 7. prosince

HALOVÝ FOTBAL

Předměřice: Od 8 hodin pořádá v nové sportovní hale FitPark halový turnaj mladších žáků roč. 96 (rozhodčí Kolman, Krucký, Orel).

Stěžerská zimní liga: Libčany st. žáci – Stěžery (9 Frič), Myštěves st. žáci – Kunčice (10), Třebeš st. žáci – Slavia Hradec B (11), Dohalice st. žáci – Slavia Hradec A (12), FC Hradec žákyně – Třebeš (13), Nový Hradec ml. elévové – Probluz (14), Třebechovice st. elévové – Probluz (15).

LEDNÍ HOKEJ

Krajský přebor st. žáci: Třebechovice – Opočno (9). Krajská liga: Třebechovice – Jaroměř (17).

STOLNÍ TENIS

Chlumec n. C.: Od 9 hodin se v sokolovně uskuteční okresní přebory jednotlivců mužů a žen.

ŠACHY

Krajská soutěž: Jiskra RMSK Nový Bydžov – Loko Trutnov (sokolovna), ŠK Lípa C – Dvůr Králové B (Chlum), Slavia Hradec D – Rychnov (TJ Slavia) začátky od 9 hodin.⋌(ld)