BASKETBAL II. liga – muži (9. a 10. kolo):

Tesla - Sparta Praha 71:65, Poděbrady – Bohnice 76:83, Nová Paka – Svitavy 92:89, Jičín – Žďár 67:76, Nymburk B – Rychnov 78:68, Kbely – Hradec Králové 75:74, Pardubice – Bohnice 90:80, Poděbrady – Sparta 68:67, Nová Paka – Žďár 84:75, Jičín – Svitavy 88:92, Nymburk B – Hradec Králové 84:89, Kbely – Rychnov 78:81.

1. Žďár n. S. 8 2 830:676 18

2. Sparta 7 3 829:666 17

3. Bohnice 6 4 837:795 16

4. Rychnov n. K. 6 4 778:740 16

5. Poděbrady 6 4 697:694 16

6. Sokol Hradec 5 5 761:757 15

7. Tesla Pardubice 5 5 722:734 15

8. Kbely 4 6 701:735 14

9. Nová Paka 4 6 797:884 14

10. Nymburk B 4 6 706:809 14

11. Jičín 3 7 676:744 13

12. Svitavy 2 8 729:829 12

VOLEJBAL 1. liga - ženy – skupina A:

Bedřichov – Zbečník 3:0 a 3:0, Nusle – Plzeň 2:3 a 3:1.

1. Žižkov 14 2 43:19 30

2. Nusle 12 3 40:22 27

3. VŠ Plzeň 8 8 36:29 24

4. Bedřichov 4 12 12:45 20

5. Zbečník 2 14 12:45 18

II. liga – muži – skupina B (16. kolo):

Dřevěnice – Havl. Brod 2:3 a 3:1, Ústí n. O. – Semily 3:0 a 0:3, Sokol Hradec Králové – Letohrad 3:2 a 3:0, Česká Třebová – Sl. Hradec Králové 2:3 a 1:3, Vrchlabí – Hronov odloženo.

1. Sl. Hradec Kr. 13 3 42:18 29

2. Havl. Brod 10 6 39:26 26

3. Sok. Hradec 10 6 38:27 26

4. Česká Třebová 10 6 36:28 26

5. Dřevěnice 9 7 34:25 25

6. Vrchlabí 8 6 26:26 22

7. Semily 6 10 26:31 22

8. Ústí n.Orl. 6 10 23:34 22

9. Hronov 4 10 20:34 18

10. Letohrad 2 14 10:45 18

II. liga - ženy – skupina B (16. kolo):

Slavia Hradec Králové – Kladno 3:0 a 3:0, Přímětice – Nusle B 0:3 a 0:3, Pardubice – Braník 3:2 a 3:1, PF České Budějovice – Dobřichovice 3:0 a 3:1, Chodov – Sokol Hradec Králové 3:1 a 3:1.

1. Nusle B 14 2 45:13 30

2. Č. Budějovice 11 5 39:22 27

3. Chodov 11 5 36:22 27

4. Slavia Hradec 11 5 34:21 27

5. Pardubice 9 7 33:33 25

6. Dobřichovice 9 7 29:31 25

7. Sokol Hradec 7 9 32:32 23

8. Braník 5 11 27:36 21

9. Přímětice 3 13 18:42 19

10. Kladno 0 16 7:48 16

Skupina C: Č. Třebová – Svitavy 1:3 a 2:3, Opava – Křenovice 3:0 a 3:0, Prostějov – Záměl 3:0 a 3:1, Lanškroun-Šlapanice 0:3 a 0:3, Fr.–Místek B – Litovel 3:1 a 3:0.

1. Opava 13 3 43:18 29

2. Fr.–Místek B 10 6 38:22 26

3. Svitavy 10 6 32:29 26

4. Křenovice 9 7 29:29 25

5. Litovel 8 8 35:30 24

6. Šlapanice 8 8 33:29 24

7. Záměl 8 8 29:31 24

8. Prostějov 7 9 29:35 23

9. Česká Třebová 4 12 18:42 20

10. Lanškroun 3 13 20:41 19

FLORBAL III. liga – muži (11. a 12. kolo):

FBK Sp. Slatiňany – F.B.C. Nové Město n. M. 3:8, FBC TJ Draci Lanškroun – FbK Svitavy 2:5, FbK Sršni Hořice – FTS Florbal Náchod B 6:4, FbK Č. Třebová – Sokol Pardubice C 3:4, TJ Sokol Jaroměř – FBC Sokol Ústí n. O. 8:3, TJ Sokol N. Paka - Falcons – FbK Kostelec n. O. 4:5, F.B.C. Nové Město n. M. – FBC TJ Draci Lanškroun 5:6, FBK Sp. Slatiňany – FbK Svitavy 1:6, FTS Florbal Náchod B – Sokol Pardubice C 6:9, FbK Sršni Hořice – FbK Č. Třebová 8:2, FBC Sokol Ústí n. O. – TJ Sokol N. Paka - Falcons 3:10, TJ Sokol Jaroměř – FbK Kostelec n. O. 6:0.

1. Svitavy 9 2 1 75:26 29

2. Kostelec n. O. 7 3 2 43:41 24

3. Jaroměř 7 1 2 52:22 22

4. Pardubice C 6 3 1 55:42 21

5. Hořice 6 0 6 58:64 18

6. Nová Paka 5 2 5 62:53 17

7. Nové Město 5 0 5 46:43 15

8. Slatiňany 5 0 5 60:60 15

9. Lanškroun 5 0 7 53:57 15

10. Jičín 4 1 5 45:44 13

11. Náchod B 3 0 7 35:55 9

12. Č. Třebová 2 0 8 32:60 6

13. Ústí n. O. 1 0 11 38:87 3