Soutěž je určená podnikatelům, kteří se snaží na trhu odlišit a představují tak zákaznické výhody nové generace.

Nabízejí víc

Kategorie Byznys rebel je dílčí kategorií podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku a je určená podnikatelům, kteří nabízejí na své výrobky a služby delší záruky, specializují se na opomíjené skupiny zákazníků, či jejich podnikání stojí na neobvyklých základech. „Příkladem ostatním byla vloni advokátní kancelář, která má otevřeno 24 hodin denně a zákazníci ušetří čtyři pětiny nákladů. Dále pak znalecká kancelář, která poškozeným v případě autonehody zdarma zapůjčí vozidlo, nebo vozíčkářka, která zajišťuje dopravu pro osoby s tělesným postižením,“ sdělil Pavel Hlavinka ze společnosti Vodafone, která kategorii Byznys rebel vyhlásila.

Úspěch se vyplácí

Do kategorie Byznys rebel se lze přihlásit napsáním dvou krátkých odstavců na www.firmaroku.cz do konce července. Vítěz bude vyhlášen 7. října společně s vítězi krajského kola podnikatelských soutěží Živnostník roku a Firma roku Pardubického kraje. Vloni získala celorepublikový titul síť samoobslužných barů The Pub Franchising. „Naše vítězství k nám nejen přivedlo mnoho nových potenciálních franchisantů, ale dá se říci, že nás i morálně namotivovalo k dalšímu rozvoji našeho podnikání. Nemluvě o nárůstu návštěvnosti našich internetových stránek. Vítězství si vážíme a účast v podobných kláních můžeme jednoznačně doporučit,“ sdělil jednatel vítězné firmy Martin Šampalík. V Pardubicích vloni získali titul Byznys rebel nadšenci z občanského sdružení CRFreeNet, které na Chrudimsku poskytuje internetové a hlasové služby. CRFreeNet například umožňuje být operativně odpojen od internetu např. v době, kdy je zákazník na dovolené. Poměr dní odpojení se pak odečítá z měsíčního poplatku.

Přihlaste se

Vyhlašovatelem podnikatelských soutěží jsou Hospodářské noviny. Titulárním partnerem soutěže Vodafone Firma roku 2009 je Vodafone ČR. Titulárním partnerem soutěže Zlaté stránky Živnostník roku 2009 jsou Zlaté stránky. Dalšími partnery jsou společnosti Raiffeisenbank, IBM Česká republika a Skupina ČEZ. Mediálními partnery jsou ČRo 1 – Radiožurnál a ČT24. Záštitu nad soutěžemi převzala Hospodářská komora ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci s agenturou CzechInvest, Svazem průmyslu a dopravy, Svazem podnikatelů ve stavebnictví, Svazem českých a moravských výrobních družstev, Svazem ekologických zemědělců ČR, Svazem spedice a logistiky ČR, Asociací českých nábytkářů, Asociací českých cestovních kanceláří a agentur a se Sdružením podnikatelů v pohostinství a cestovním ruchu. Pořadatelem soutěží je komunikační agentura Bison & Rose.

⋌Kontaktní osoba:
⋌Michal Kaderka
⋌Tel: 777 771 084
⋌Email: press@firmaroku.cz