VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zakládáte kutálku? No, nekupte to...

Hradec Králové/Praha - Nabídka nepotřebného majetku. Hudební nástroje: buben velký, činel, harmonika akordeon, křídlovka, klarinet, kytara elektronická, pikola dřevěná, roh, saxofon soprán, tuba, xylofon, zvonkohra zvonky, syntetizátor.

11.2.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Milan Holakovský
Česká republika - Ministerstvo vnitra - zastoupená Ing.Pavlem Kolářem, ředitelem Hospodářské správy Policejního prezidia České republiky (dále jen „vyhlašovatel“), vyhlašuje podle §281 a násl. zákona č.513/1991Sb., obchodního zákoníku, ve znění pozdějších předpisů obchodní veřejnou soutěž (dále jen „OVS“) o nejvhodnější cenovou nabídku na uzavření smlouvy o odprodeji nepotřebného majetku (dále jen "nabídka") z resortu Ministerstva vnitra ČR (dále jen „resort“).

 • Předmět plnění smlouvy je odprodej druhu majetku:
  • Hudební nástroje: baryton, buben velký, činel, harmonika Akordeon, křídlovka, klarinet, kytara elektronická, pikola dřevěná, roh, saxofon soprán, tuba, xylofon, zvonkohra zvonky, syntetizátor.
 • Majetek je opotřebován dlouhodobým používáním a proto je odprodáván bez záruky, jako jednotlivé kusy.
  Specifikace jednotlivých částí předmětu plnění je uvedena v bližších podmínkách OVS, které budou zájemcům na jejich žádost zaslány v písemné nebo elektronické podobě nejpozději do dne 5.března 2008. Spřípadnými požadavky o zaslání výše uvedených bližších podmínek je možné se obracet písemně na adresu: Hospodářská správa PPČR, Obchodní skupina, Nádražní16, Praha5 - Smíchov, do 29.února 2008.

 • Doba a místo plnění
 • Doba: do 2 měsíců od uhrazení kupní ceny
  Místo: Praha 5, Na Baních 1304

 • Prohlídka majetku
 • Vyhlašovatel bude organizovat prohlídku majetku. Termín a místo prohlídky bude uvedeno v bližších podmínkách. Účast na prohlídce vzorků majetku je podmínkou pro podání nabídky do OVS.

 • Účast v OVS
 • OVS se může zúčastnit každý zájemce, který podá nabídku v určeném termínu.

 • Přijímání a vyhodnocování nabídek a oznámení výsledků
 • Přijímání nabídek v českém jazyce a v zapečetěných obálkách bude provedeno osobním podáním dne 15.dubna 2008 od 9.00 do 12.00 hodin na adrese podle bodu 1, nebo je lze doručit poštou na adresu Policejní prezidium ČR, Všeobecný odbor, Obchodní skupina, P.O. BOX6, 15005 Praha5, tak, aby byly doručeny vyhlašovateli do12.00hodin dne 15.dubna 2008. Obálku s nabídkou je nutno zřetelně označit jak je uvedeno v bližších podmínkách. Později podané nabídky nebudou do OVS zahrnuty.
  Nabídky budou vyhodnoceny komisí vyhlašovatele podle nabídkové ceny.
  Způsob zpracování nabídky je obsahem bližších podmínek.
  Do 30. dubna 2008 vyhlašovatel odešle zájemcům písemné oznámení o výsledku OVS.

 • Další podmínky vyhlašovatele
 • Zájemci se podáním nabídky zavazují akceptovat bez výhrad obsah soutěžních dokumentů (tj. zejména tohoto inzerátu a bližších podmínek OVS) a dále v případě uzavření kupní smlouvy v souladu s jejím zněním uhradit cenu v plné výši před zahájením odběru majetku, odebrat na své náklady a nebezpečí majetek ve stanovených termínech, uhradit případné smluvní pokuty za neplnění podmínek smlouvy a v případě vývozu majetku z ČR postupovat v souladu s platnými právními předpisy.
  Všichni zájemci jsou svými nabídky vázáni 30dnů od zaslání oznámení výsledku OVS vyhlašovatelem.
  Zájemci nemají nárok na úhradu nákladů spojených s účastí v OVS.
  Vyhlašovatel je oprávněn změnit podmínky OVS, zrušit OVS, popř. odmítnout všechny nabídky.

  Vyhlašovatel:
  Ing. Pavel Kolář, v. r.
  ředitel Hospodářské správy PP ČR
  Zdroj: PČR

  11.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
  SDÍLEJ:

  SERVIS

  Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 18 000 Kč

  Svářeči PŘÍPRAVÁŘ STROJNÍ VÝROBY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PŘÍPRAVÁŘ STROJNÍ VÝROBY, - Do výroby přijmeme spolehlivého/spolehlivou, samostatného/samostatnou a manuálně zručného/zručnou pracovníka/-ici, který/-á ovládá čtení z výkresové dokumentace., - Náplní je především práce s ručním nářadím jako je broušení, vrtání, závitování. Dále manipulace s materiálem a práce na dělících strojích., - Pracovní poměr na dobu určitou, nástup možný ihned nebo dle domluvy, - Požadujeme: min. vyučení, - Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na životní pojištění po odpracovaném 1 roce, ubytování na podnikové ubytovně, - Kontaktní osoba: pí. Zuzana Nachtigalová, tel.: 495 490 373, e-mail: nachtigalova@naturadk.cz. Pracoviště: Natura dk, a.s., Turkova, č.p. 1338, 504 01 Nový Bydžov. Informace: Zuzana Nachtigalová, +420 495 490 373.

  Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 20 000 Kč

  Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení SEŘIZOVAČ/-KA BALÍCÍHO STROJE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SEŘIZOVAČ/-KA BALÍCÍHO STROJE, - PP na dobu určitou, nástup možný ihned, do 31.12.2018 po zapracování možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou; třísměnný provoz, - Náplň práce: obsluha a seřízení chodu balícího stroje, odpovědnost za plnění daných úkolů a vedení směny,, - Požadujeme: SO/ÚSO vzdělání, průkaz VZV výhodou, - Nabízíme: stravování ve firmě, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP, - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: automat@mlynyvozenilek.cz. Pracoviště: Mlýny j. voženílek, spol. s r.o. [2], Průmyslová, č.p. 107, 503 02 Předměřice nad Labem. Informace: Richard Příhoda, .

  Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 19 000 Kč

  Odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví REFERENT/-KA ODDĚLENÍ VNĚJŠÍCH A MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: REFERENT/-KA ODDĚLENÍ VNĚJŠÍCH A MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ, - PP na dobu určitou 1 rok, nástup dohodou, pružná pracovní doba, - Náplň práce: zajištění činnosti v oblasti public relations (organizace akcí, propagační předměty, práce s absolventy, komunikace se sdělovacími prostředky apod.), sponzorské dary (kontrola sponzorských smluv, komunikace se sponzory), administrativní zajišťování mezinárodních vztahů fakulty, administrativní podpora v oblasti přenosu poznatků technologií (ochrana duševního vlastnictví, aplikovaný výzkum apod.), evidence doplňkové činnosti a smluvního výzkumu, - Požadavky: zkušenosti v oblasti vnějších vztahů (PR), znalost anglického jazyka, pracovní samostatnost a zodpovědnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ochota spolupracovat v týmu, velmi dobrá znalost práce na PC, ekonomické a logické myšlení, výhodou zkušenosti s projekty či granty , - Nabízíme: práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy, plný pracovní úvazek, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené za rok, příspěvek na stravování, FAFÍK - dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty), ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance), benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů), osobní ohodnocení po zkušební době, - Strukturovaný životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 25. 6. 2018 na adresu: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková - tajemnice, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové., Obálku označte slovy: "Referent/ka Oddělení vnějších a mezinárodních vztahů"., Souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji naleznete na www.faf.cuni.cz - úřední deska.. Pracoviště: Univerzita karlova, farmaceutická fakulta v hradci králové, Akademika Heyrovského, č.p. 1203, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Lenka Vlčková, +420 495 067 300,739 488 248.

  Administrativa - Certifikovaný pracovník 25 000 Kč

  Centrální výběrová řízení a.s. Stabilní, velká společnost, se stovkami zaměstnanců, s profesionálním přístupem a zázemím, hledá pracovníky pro vyplňování přihlášek do výběrových řízení domácností. Práce v terénu i v kanceláři. Rozsáhlý motivační program a odměny. Možnost rychlého kariérního růstu. Program na osobní rozvoj a vzdělávání zdarma. Služební vozidlo i pro soukromé účely. Práce pro teamové hráče a pro ty, kteří se baví v dobrém kolektivu. Nabízíme: stabilitu a rozvoj. Práci v kolektivu všech věkových kategorií . Školení a společné akce pro utužení kolektivu . Bonusy . Odměnu za doporučení nového kolegy. Požadujeme: výbornou znalost českého jazyka . Základní znalost práce na PC . Spolehlivost a zodpovědný přístup . Časovou flexibilitu. Nástup ihned.


  DOPORUČENÉ ČLÁNKY

  Vodohospodáři pomáhají nejen s vodou. Ilustrační snímek

  Liberk čeká na déšť a na vodovod. Zatím musí spoléhat na cisterny

  Ilustrační foto

  Okresní fotbal: Postup. V Kosičkách se slavilo

  Statný valcíř vynesl šedesát kilo. Nesedla mu čočka a málem si dal na baňu

  Královéhradecko, Pec pod Sněžkou - Zkuste si naložit na záda čtyřicet nebo dokonce šedesát kilo a vyjít s nimi schody v paneláku. Třicítka borců vyrazila s touhle zátěží, se zásobami vod a kofol pro Českou Poštovnu, od dolní stanice lanovky v Peci pod Sněžkou na Sněžku.

  Krajský fotbal: Střelci na závěr ročníku rozhodně nelenili

  Královéhradecko - Krajská fotbalová I. A třída i obě skupiny I. B třídy mají za sebou závěrečná soutěžní střetnutí.

  Krajský přebor: Poslední kolo ve znamení kanonád

  Královéhradecko - Závěrečným 30. kolem byla o víkendu dohrána sezona 2017/18 krajského přeboru fotbalistů. Triumf slaví Náchod.

  S šedesáti kily na Sněžku a Nazareth s Masarykem v Havířově: videa víkendu

  Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. června 2018.

  Vážení čtenáři,

  náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

  Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

  Děkujeme za pochopení.

  POVOLIT