„Určitě zaujme vystoupení známých osobností, jako jsou Marek Ztracený,  Markéta Konvičková, Marcela Březinová, Magdalena Joao nebo Pop Stars," představuje část programu Lucie Mikšovská z Futura.

Na co dalšího lákáte?
Na děti čeká dětský program se Světlanou Nálepkovou, kouzlení s Richardem Nedvědem a dílničky, kde si budou moci vytvořit kupu věcí. Pro všechny je rovněž připraven sladký dárek, fotokoutek zdarma a další. Nemůžu ale prozradit vše, to by pak už nebylo překvapení.

Slavíte 13 let, co je největším úspěchem za tu dobu?
Určitě to jsou věrní zákazníci, bez nich by Futurum nebylo takové, jaké je. Díky tomu se můžeme stále zlepšovat. Důkazem je rozšíření centra o celé nové patro. V centru je tak nyní 110 obchodů, takže je opravdu z čeho vybírat.

Co plánujete do budoucna?
V současné době jsme dokončili family parking. Jedná se o speciální parkovací místa pro rodiny s dětmi, pro ulehčení vstupu do centra. Najdete je ve druhém patře nového parkovacího domu. Stejně jako ostatní parkování, je i toto zdarma.
Dalším projektem je vytvoření wifi free zóny po celém 2. patře. Během pár týdnů bude pro návštěvníky připraven také wifi koutek. Bude se jednat o klidovou zónu s pohodlnými sedačkami, televizí a internetem. Myslím, že koutek ocení především páni při čekání na své partnerky.   (pr)