„Tyto peníze šly především do rozvoje moderní technologie. Opravili jsme například spilku, varnu nebo nové stáčecí linky,“ řekl ředitel pivovaru Josef Hlavatý. V budoucnu by se měly začít obnovovat technologie lahvovny a také fasády pivovaru.
V roce 1935 se začala v tehdejším Obecním pivovaru Náchod používat chráněná značka Náchodský Primátor. Od ledna 1993 je vlastníkem pivovaru město Náchod.

Původní tanky na skladování vyrobeného piva před jeho stáčením do lahví či sudů pocházely z roku 1971. Problémem u nich byla složitá sanitace a udržení požadované délky trvanlivosti piva. Tanky také nevyhovovaly současnému sortimentu podniku.

Rozhodující část výroby, téměř 40 procent, tvoří proslulý Primátor Premium a Primátor světlý. Pivovar Náchod je podle oficiálních statistik Českého svazu pivovarů a sladoven za rok 2006 také druhým největším výrobcem piva se sníženým obsahem cukrů u nás.

Značka Primátor si dlouhodobě udržuje svoji kvalitu, svědčí o tom i titul „Pivo České republiky 2007“, který získal na Slavnostech piva.