Společnost loni postavila na zelené louce novou výrobní halu, kterou vybavila špičkovou technologií. Náklady na vybudování a vybavení byly zhruba 30 milionů korun. Část této investice se firmě podařilo pokrýt z peněz Evropské unie. Společnost uspěla v operačním programu Reality a zhruba 45 procent z celkové investice dostane prostřednictvím agentury CzechInvest a ministerstva průmyslu a obchodu zpět.

„Výstavba nové haly neznamená jen růst výrobní kapacity, ale přináší především nový výrobek. Jedná se o zdokonalený systém stěnových a střešních panelů s izolační výplní. Tyto panely teprve uvádíme na trh. Velkým přínosem je také zrychlení výroby,“ řekl prokurista společnosti Martin Cimfl.
Investice do nové výroby vytvořila ve firmě také několik nových pracovních míst. V současné době společnost zaměstnává 31 lidí. Její obrat loni vzrostl na 119 milionů, v roce 2005 to bylo 93 milionů. Po plném najetí nové technologie s využitím prodloužených směn by se měl obrat podniku pohybovat kolem 150 milionů.

„Zvýšení obratu souvisí s boomem ve stavební výrobě a s neustálým budováním nových hypermarketů i v menších městech,“ dodal Cimfl.