Za to, že dopomohli své osvěžovně Kvasničák v Plotištích nad Labem k vítězství, vyhráli tři vylosovaní dřevěné „basičky" s osmi pivy Tambor. Jeden šťastlivec – Dobromil Smotlacha, který neváhal a také poslal hlasovací kupón, se stal absolutním vítězem a dostal soudek piva.

Hospůdka Kvasničák v hradecké části Plotiště nad Labem - vítěz projektu Hospůdka roku 2012.

Pivo je výborně natočené se správnou teplotou

„Kvasničák je naše domovská hospůdka, mají tady nejlepší pivo, je výborně natočené, má správnou teplotu. Jezdí sem hodně cyklistů, děti se tady na hřišti a trampolíně vydovádějí," nedá dopustit na svou oblíbenou hospůdku Eva Stará, jedna z výherců.

„Času mám sice málo, ale je to skutečně jedna z mých nejoblíbenějších hospůdek, takže když už někam zajdu, tak sem," tvrdil Jaroslav Dašek, který si také odnesl zaslouženou bedýnku s pivem. Třetí z výherců –  Vlasta Machatá si cenu převzala později.

Paní hospodská Jana Kvasničáková připravila pro své věrné hosty o letním dopoledni při losování výherců příjemné pohoštění.

Svých štamgastů si prostě váží a spolu se svou rodinou jim nabízí příjemné posezení s výborným pitím, jídlem, prostředím a usměvavým personálem.

Hospůdka Kvasničák v hradecké části Plotiště nad Labem - vítěz projektu Hospůdka roku 2012.