Zásob toaletního papíru měl muž dost, štěstí už méně. Muž z Opatovic nad Labem zaměstnal hasiče. Ti se při příjezdu k ohlášenému požáru nestačili divit.

Požár podle hasičů vznikl tak, že se kuřák při odklepání cigarety netrefil do záchodové mísy a popel z cigarety mu spadl přímo do zásob balíků toaletního papíru. Ten se po nějaké době vznítil a zakouřil celý byt. Celá situace se obešla bez zranění.

Budou Vánoce na sněhu, nebo na blátě? Hlasujte v naší tipovačce:

Stejně jako k období Vánoc patří ozdobený stromek a koledy, patří k nim také zasněžené obrázky lidové vesnice s vánočními zvyky od Josefa Lady.
Bílé Vánoce? Bude buď teplo, nebo zima. Meteorologové vědí, že nevědí

„Muž si plameny ve čtvrtek 15. prosince po jedné hodině ranní stačil uhasit sám. My jsme místo prozkoumali termokamerou a muže poučili,“ řekla mluvčí hasičů Vendula Horáková s tím, že škoda je zhruba pět tisíc korun.

Zásoby toaletního papíru se tak muži moc nevyplatily. Nebo spíš to kouření?

Také kouříte na toaletě? Muži z Opatovic n. Labem se to vymstilo, když mu asi při ´odklepávání´ cigarety odpadl popel místo do záchodové mísy přímo do zásob balíků toaletního papíru.Také kouříte na toaletě? Muži z Opatovic n. Labem se to vymstilo, když mu asi při ´odklepávání´ cigarety odpadl popel místo do záchodové mísy přímo do zásob balíků toaletního papíru.Zdroj: HZS Pardubického kraje