deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Pozor na úsek silnice mezi Olšany a Studencem: Hasiči varují řidiče, aby tam jezdili opatrně. Za posledních 15 měsíců na místo vyjížděli ke třem smrtelným nehodám.
Válka na Ukrajině: Více než polovina mladých Francouzů by podle průzkumu veřejného mínění bojovala na Ukrajině za obranu Francie.
Kongres ODS v Ostravě: Delegáti zvolili 14 členů výkonné rady. Opět je v ní Martin Kuba. Nováčkem je poslanec za Liberecký kraj Petr Beitl.
Čeští politici podporují Izrael: Někteří ovšem soudí, že by si stejnou podporu zasloužila i Ukrajina, která už přes dva roky čelí ruské invazi.
Nehoda na Žďársku: Hasiči společně se záchranáři a policity zasahují u Tasova, kde se vyboural motorkář.
Tragická nehoda na letišti u Ralska: V areálu bývalého vojenského letiště Hradčany včera při střetu s autem zemřel motorkář, informovala dnes policie.
Ukrajina může čelit porážce: Řekl to stanici BBC exvelitel Britských ozbrojených sil Barrons. Exituje varianta, ve které v roce 2024 zvítězí Rusko.
Japonsko důrazně odsoudilo íránský útok: Označilo jej za eskalaci událostí a uvedlo, že je situací hluboce znepokojeno.
Policie hledá svědky nehody na 104. km D1: Zajímá je chování ženy a muže z auta Škoda Kodiaq s registrační značkou BL939TL na odpočívadle a způsob jejich jízdy.
Záplavy v ruské Orenburské oblasti polevují: Voda řeky Ural vystoupala na rekordních 11,87 metru a nyní klesá asi o tři až pět centimetrů za hodinu.
Situace v Izraeli: Nejvíce by mu teď pomohlo, kdyby Sněmovna reprezentantů schválila balík pomoci, řekl lídr demokratické většiny Schumer.
Noční útok Íránu: Izrael uvedl, že se spojenci zmařili 99 % z více než 300 dronů a raket vypálených na jeho území.
Globální oteplování ohrožuje lyžařské dovolené: Některá zimní střediska proto oživují starodávný trik, šetří si sníh přes léto, napsal server BBC News.
V Obědkovicích se zřítil dům: Spadl kvůli stavebním pracím v domě. Hasiči zabezpečují objekt a čekají na příjezd statika. Nikdo se nezranil.
Válka na Ukrajině: Rusko v posledních týdnech zesílilo raketové a dronové útoky na ukrajinskou energetickou infrastrukturu.
Útok Íránu: Žádní Češi v Izraeli po nočním úderu nevyhledali pomoc českého velvyslanectví.
Nehoda na 104. kilometru D1: Při srážce ve směru na Brno se zranili dva lidé. Záchranáři jednoho museli do nemocnice převést vrtulníkem.
Situace v Izraeli: Vedení armády hodnotí situaci a probírá plány dalšího postupu. Biden zemi podporuje, od odvety ale Izrael odrazuje.
Postup bojů: Ukrajinská protivzdušná obrana v noci zneškodnila všech deset dronů typu Šáhed, které Rusko posalo, uvedl Kyjev.
Nehoda na D1: Hasiči zasahují na 104. kilometru ve směru na Brno, kde se vybouralo osobní auto.
Situace v Izraeli: Země po nočním leteckém útoku z Íránu opět otevřela svůj vzdušný prostor pro civilní letadla.
Procházka se vrátil na vítěznou vlnu: Porazil Rakušana srbského původu Aleksandara Rakiče. Rozhodčí ukončil duel ve 2. kole v čase 3:17 minuty.
Válka v Pásmu Gazy: Hamás odmítl návrh dohody o rukojmích, které zadržuje po svém loňském útoku, uvedl premiér Netanjahu.
Útok v Sydney: Agresor měl problémy s mentálním zdravím, tvrdí vyšetřovatelé. Motivem k útoku podle nich nebyla ideologie.
Etnické napětí v Rusku roste: Zpráva Human Rights Watch 2024 upozorňuje na potlačování občanských svobod a útoky na etnické menšiny.