deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Tunel Homole pro D35: Začne se razit až později. Nejdřív se musí vyprojektovat. Vážná nehoda mladistvých v mopedautě: Na hlavní u Protivína je smetl Superb. Měl sexuálně zneužívat svěřené dítě: Chci na detektor lži, hájí se.
Třetí část korupční kauzy: Konkrétně spojené s radnicí v Liberci se podle serveru Náš Liberec týká Lib. kraje. Policie asi byla i u hejtmana Půty.
Dnešní summit iniciativy Trojmoří ve Vilniusu: Zúčastní se jej ukrajinský prezident Zelenskyj, uvedlo litevské vedení. ČR zastupuje Petr Pavel.
Zdící robot v akci: V Přídolí na Českokrumlovsku staví nový sál s pohostinstvím.
Shození turisty z hradeb pod Špilberkem: Brněnský soud za něj odsoudil Daniela Madarásze k 10,5 roku vězení za pokus o vraždu. Soudce čte odůvodnění.
Chotěboř zažívá dopravní omezení: Ulice Fominova dostane nový kabát. Záchrana kulturního dědictví: Zvěstov zachraňuje zámek a nově jeho park. Obnoví tam i dva historické rybníky. Sochy ve Strakonicích: Busta Josefa Režného zdobí jedno z nejkrásnějších zákoutí. Záchranná akce zraněného cyklisty: Z lesa na Děčínsku ho musel vytáhnout vrtulník s podvěsem. Nebezpečný risk: Zahrádkář si krátil cestu tramvajovým tunelem u Žabovřeské v Brně.
Korupční kauza spojená s radnicí v Liberci: Státní zastupitelství chce stíhat dva ze sedmi obviněných. Soud se tím bude zabývat dnes.
Trasa na Knížecí stolec se ruší: Turisté se tam už nepodívají. Nejhorší záplavy za 10 let: Řeka Ural v Rusku dál stoupá, pohltila tisíce domů. Spaní na včelách: Na horské louce u Chomutova vyrostl léčivý apidomek.
Teplé počasí beze srážek bude pokračovat do neděle: Někde bude až 25 stupňů. V neděli přijde studená fronta, začátkem příštího týdne může i sněžit.
Střelecký rekord v NBA: Basketbalista Vít Krejčí si jej vylepšil na 19 bodů, Hawks ale v duelu s Charlotte těsně prohráli 114:115.
Expozice prezentuje výsledky výzkumu: Jedinečná výstava odhalí tajemství Hranické propasti. Spolupracovali na ní vědci.
Průměrná cena benzinu v ČR: Vzrostla za týden o 68 haléřů na 39,77 Kč/l, a je tak nejdražší od půlky října. Nafta zdražila o 52 haléřů na 39,12 Kč.
Letní areál v Radomyšli má nového nájemce: Na květen plánuje zahajovací akci. Správci vranovského zámku představili lákadla: Zámek lidé uvidí od sklepa po půdu, chystají se také Růžové slavnosti. Řidič sanity dostal rok a půl natvrdo: V Karli jel rychle a zabil mladého Davida.
Mimořádná schůze Sněmovny: Poslanci budou z podnětu ANO jednat o údajných korupčních kauzách vládních stran.
Co představí státní společnost Mero: Ukáže loňský dovoz ropy do ČR a vývoj při rozšiřování ropovodu TAL.