Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Atentát na Trumpa: FBI pronikla do mobilu Thomase Matthewa Crookse, který v sobotu postřelil exprezidenta, pomocí izraelské technologie.
Děsivý objev v Kuřimi: Dělníci při kopání kanalizace v Brně našli možná až několik tisíc let starou kostru.
V Ostravě začal festival Colours of Ostrava: Potrvá do 20. července. Největší hvězdu, amerického zpěváka Lennyho Kravitze, doprovází sedm kamionů s technikou.
Klub Dynamo mění majitele: Vladimír Koubek prodal prvoligový fotbalový klub Českých Budějovic Daliboru Jirkovi.
Nový koncertní sál v Ostravě: Prezident Pavel se v pátek dopoledne zúčastní slavnostního ceremoniálu zahájení stavby.
V Liberci hoří rodinný dům: Hasiči likvidují plameny na rohu Růžové ulice. Před příjezdem se z budovy evakuovalo 7 lidí. Nikomu se nic nestalo.
Nové Mlýny rájem černých staveb: Úřady jsou bezradné, životní prostředí trpí.
Aktuálně nabízená cena za jeden blok: Při výstavbě celkem dvou reaktorů od KHNP je 200 miliard korun, řekl Fiala. Jde o sumu v současných cenách.
Devítiletý chlapec plánoval vraždu vychovatelky: Děti v ústavu na Chomutovsku útok překazily. Už ne Slezská nemocnice: Kraj přejmenuje špitál v Opavě, lidem se to nelíbí. Jaderné bloky v Česku: Postaví je korejská firma KHNP, rozhodla vláda. Nyní se začne se stavbou dvou bloků v Dukovanech. Potíže na Vltavě: Po plavební komoře Hořín přeruší provoz také Kamýk.
Europoslanci podpořili Ukrajinu: V první rezoluci schválené po červnových volbách odsoudili Orbánovu cestu do Moskvy.
Žádost o pomoc při pátrání: Viděli jste ho? Podvodník se vězení vyhýbá, podle policie může být kdekoliv. Slavia představila nové venkovní dresy: Na Letné budí mezi fanoušky vášně. Pomoci se dovolal za hodinu: Muž na Frýdeckomístecku sjel s traktorem do potoka. Podvyživené a se záněty: Inspektoři zasáhli proti týrání koček v Ústí nad Labem.
Cena zlata je na rekordu: Ráno se dostala nad 2482 USD za troyskou unci.
Lotyšská rallye: Thierry Neuville bude při světové premiéře hájit vedení v mistrovství světa v automobilových soutěžích.
39letý cizinec jde na 18 let do vězení: Za zvlášť trýznivou vraždu partnera exmanželky potvrdil trest soud.
Od půlnoci platí nový předpis: Ukrajinci nově potřebují mít pro cestu do ciziny v pořádku vojenské doklady.
Meziroční míra inflace v EU: V červnu zpomalila na 2,6 procenta z květnových 2,7 procenta, uvedl Eurostat. V Česku se snížila na 2,2 procenta.
Smrt dvou mužů na Sokolovsku: Policie ji vyšetřuje jako vraždu a sebevraždu. Střelec souseda trefil do hlavy, pak nelegálně drženou zbraní zabil sebe.
Jednání kabinetu Petra Fialy: Lidovečtí ministři dnes nečekají schválení energetické koncepce.
Muž a žena byli vážně zraněni: Kriminalisté vyšetřují výbuch propan-butanu na Brněnsku jako pokus o vraždu.