deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Fiala je pošesté předsedou: Devětapadesátiletý premiér získal podporu 80 procent delegátů ostravského kongresu, protikandidáta neměl.
Útoky na pákistánské dálnici Kvéta-Taftan: Ozbrojenci zabili nejméně 11 lidí při dvou útocích v Balúčistánu. Žádná skupina se k incidentům zatím nepřihlásila.
Hladina řeky Ural nadále stoupá: V půlmilionovém ruském městě Orenburg dnes dosáhla výšky 11,83 metru.
Neštěstí v západní Keni: Osm divokých buvolů zabil v přírodní rezervaci proud z drátů, které spadly na zem, když se zlomil dřevěný sloup vedení.
I Am Maximus triumfoval: Kůň vyhrál Velkou národní s žokejem Paulem Townendem. Ten si připsal první vítězství v kariéře.
Důchodce v bezvědomí: Osmasedmdesátiletému muži na Plzeňsku spadla na hlavu větev. Záchranáři ho odvezli do nemocnice.
T-Mobile postihl výpadek: Lidé po celé republice mají problémy se signálem. Nejde telefonovat ani posílat SMS.
Nelehký úkol u Trumpovýho soudu: Manhattanští státní zástupci a exprezidentův právní tým dávají dohromady nestrannou porotu.
Kandidáti do vedení ODS: O místo místopředsedy se ucházejí Decroix, Kupka, Baxa a Vondra. Skopeček odsotupil.
Teroetický útok na Rakousko: Na 72 % obyvatel neutrálního Rakouska si myslí, že by v takovém případě ostatní státy EU měly přijít na pomoc.
Požár lesní hrabanky u Rožmitálu na Šumavě: Plameny se nedostaly do vzrostlých stromů, plochu cca 70 x 70 metrů hasiči prolévají vodou. Požár je již pod kontrolou.
Požár bytu v Chodově: Hasiči na místě zjistili, že hořelo pouze v popelníku na parapetu okna, ohořelý je také kousek okeního rámu.
Situace na Ukrajině: V zemi je v současné době 500 obranných podniků. Zaměstnávají téměř 300 000 lidí, řekl Zelenský.
Pomoc Ukrajině: Německo pošle zemi další systém protivzdušné obrany Patriot i s raketami.
Kontroloři na NKÚ jsou naštvaní: Přišli o část zaměstnaneckých benefitů, neboť je neschválená kolektivní smlouva pro roky 2024 a 2025.
Válka v Pásmu Gazy: Izraelská armáda oznámila, že na okupovaném Západním břehu Jordánu nalezla tělo pohřešovaného izraelského teenagera.
Zítra je budhistický a hinduistický nový rok: Srílanský prezident Ranil Wickremesinghe v rámci oslav udělil amnestii téměř 800 odsouzeným.
Dopravní nehody v Hradci Králové: Hasiči ve městě řeší nehody rovnou dvě. Jednu v ulici Okružní a druhou na křižovatce ulic Chelčického a Haškova.
Dnes probíhá konference SPD: Okamura ji zahájil kritikou vlády a odmítnutí války. Delegáti a delegátky budou volit předsednictvo.
Jachtaři z Rakouska se stěhují na Nové Mlýny: V sousední zemi na Neziderském jezeře totiž v posledních letech klesá hladina vody.
Válka na Ukrajině: Páteční ostřelování okupovaného Tokmaku ukrajinskými silami si vyžádalo nejméně deset mrtvých, uvedl Kyjev.
Srážka čtyř aut v Třeboni: Zranil se při ní jeden člověk, kterého na místě ošetřili záchranáři.
Írán zadržel nákladní loď v Hormuzském průlivu: Tvrdí to tamní média. Loď je údajně napojená na Izrael, gardisti s ní odpluli do íránských vod.
Nehoda u obce Včelná: Nákladní auto narazilo zvedlou korbou do mostu. Hasiči museli vyprostit řidiče. Silnice byla po dobu zásahu uzařená.
U Úštěku havaroval motorkář: Vyjel mimo silnici a vyboural se. Záchranáři ho vrtulníkem převezli do ústeckého traumacentra.