Výstava se uskuteční v prostorách Obecního úřadu v Lochenicích ve dnech 26. až 28. listopadu. Není nic krásnějšího než vanilkou provoněná maminčina kuchyň a rozzářené oči dětí.

Je škoda tuto dobu jen prolétnout a nezastavit se na chvíli… Přijďte načerpat tu krásnou a voňavou atmosféru a náladu Vánoc. Přichytáno bude drobné pohoštění, ochutnávka vánočního cukroví, tipy na vánoční a adventní výzdobu, ukázka tradic známých i méně známých.

Děti si ozdobí perníček a vyrobí malý dáreček, dostanou dopis pro Ježíška a hospodyňky obdrží rady. Nabídne se možnost zakoupení adventních věnců a svícnů a perníčkových ozdobiček.

V neděli v podvečer se v místním kostele uskuteční adventní koncert Smíšeného pěveckého sboru Jitro pod vedením sbormistra Jiřího Skopala. Poté si všichni zazpívají se skauty, bude vypuštěn lampionek s přáním a rozsvícen strom.

Otevřeno bude v pátek 26. listopadu od 12 do 18 hodin, v sobotu 27. listopadu od 10 do 18 hodin a v neděli 28. listopadu od 10 do 18 hodin.

Vstupné na výstavu je dobrovolné a výtěžek bude rozdělen mezi děti z Dětského denního rehabilitačního stacionáře v Hradci Králové a Penzion pro seniory v Přepychách.

Na návštěvu zve Klub žen ve spolupráci s Obecním úřadem v Lochenicích za přispění sponzorů.

(zr)