Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh brzy na našich stránkách zveřejníme.

Partner pro život
se zázemím

Vážená redakce, ráda čtu vaše Řádky důvěry. Ráda bych se vaším prostřednictvím seznámila s mužem přiměřeného věku, kterého můj dopis zaujme.

Měřím 170 centimetrů a je mi 62 let. Jsem však mladšího vzhledu i myšlení. Jsem již vdova, nosím brýle a jsem nekuřačka. Ráda bych proto poznala muže, rovněž nekuřáka a který také nepije. Jsem přizpůsobivá žena, která nehledá krásu, ale upřímné přátelství. Hledám partnera pro život se zázemím.

Těším se na vaše dopisy, odpovím však jen těm s adresou, nikoliv jen s telefonním číslem.

Marie z východních Čech

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou dole na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Hledám tebe, 
vážný vztah

Rozhodl jsem se s vaší pomocí, vašeho Deníku, zkusit štěstí a najít tu pravou. Je mi  39 let a jsem 168 centimetrů vysoký, svobodný, bezdětný, nekuřák, obyčejný kluk, štíhlý, mladšího vzhledu, snad i pohledný. Jsem mírné, klidné povahy, upřímný, spolehlivý, zodpovědný, pracovitý, pečlivý, pořádný a soběstačný. Bydlím v rodinném domku, v malém městečku. Mám všestranné zájmy, jsem domácí kutil, rád něco vylepšuji jak v bytě, tak i kolem baráčku. Jsem stvořený pro rodinný život.

Těším se, že se ozveš a domluvíme osobní setkání. Už nechci být sám.

Čtenář z východních Čech

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Kutila zahrnu nepředstavitelnou péčí

Vážená redakce, milí čtenáři. Prázdniny vrcholí, moc ráda jezdím na kole a poznávám krásy naší země. Věřte, že je to úžasné.

Ale ještě lepší by bylo, kdyby mě někdo doprovázel. Představuji si, že by pro mě přijel, naložili bychom kola a hurá kamkoliv.

Jsem rozvedená, je mi 49 let, ale mám opravdu mladého ducha. Miluji hudbu i vážnou, tanec, ráda pracuji i odpočívám na zahradě. Jsem nekuřačka a nekuřáka též hledám. Měl by mít smysl pro humor  a podobné zájmy. Nevadí mi, když bude trochu puerilní, jak říká MUDr. Cimický, rozumného kutila motoristu zahrnu nepředstavitelnou péčí.

Sice auto mám, ale pro jednoho člověka mi to připadá trochu přepychové. Jezdím s kolem i vlakem, kde zažívám i hodně legrace. Láká mě Labská stezka, bohužel vede až od Wilsonova nádraží v Praze na německé území, určitě do Drážďan, možná i do Hamburku.

Těším se na mnoho a mnoho dopisů, ale raději na jeden pořádný.

Zdraví čtenářka z Pardubic

Už nechci být sám

Vážená redakce, jsem obyčejný kluk z velkého města, ale chtěl bych se odstěhovat na vesnici, kde mám postavený nový rodinný dům se zahradou. Jsem štíhlé postavy s výškou 173 cm a je mi 34 let. Neholduji pití, ale občas si z nudy zakouřím. Mám rád děti a zvířata. Rád bych se vaším prostřednictvím seznámil s osamělou ženou nebo mladou maminkou s dítětem přiměřeného věku.

Honza z Hradecka

(Pokud chcete reagovat na tyto příspěvky, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Výzva

Prosíme Mirku ve znamení Kozoroha, která odpovídala na příběh „Věřím v pozitivní život" od Zdeňka „Maxi", aby poslala na sebe svůj kontakt na adresu g.capouskova@vlp.cz. Svým dopisem jste ho zaujala a rád by vám odpověděl, zapomněla jste však do dopisu napsat svou adresu. Děkujeme.

Deník pomáhá

Potřebujete se „vypsat" z těžké životní situace? Toužíte nalézt přátele? Svěřte svůj příběh Deníku. Samozřejmostí je diskrétnost.

Chcete napsat do Řádků důvěry?

Do Řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na:
Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e-mailovou adresu G.Capouskova@vlp.cz.
Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.