Velký rej čarodějnic se uskuteční například v Nechanicích. V 17.15 hodin začne program u kulturního domu, odkud se průvod vydá na hřiště. Kromě velkého ohně se návštěvníci mohou těšit na taneční ukázku žákyň základní školy, připraveny jsou rytířské souboje i vystoupení country kapely Anežka a její tygři. Chybět nebudou ani zábavné atrakce pro děti a bohaté občerstvení.

Mega čarodějnice jsou připraveny v areálu Hawaii u písníku v Předměřicích. Od 16 do 20 hodin zde potrvá dětský program se soutěžemi a volbou nejhezčí masky čarodějnice, od 20 hodin bude hrát živá hudba. Organizátoři pro návštěvníky kromě grilovaných specialit připravili velký stan pro 200 až 300 lidí.

Čarodějnice pro nejmenší budou připraveny zítra na louce před kulturním střediskem Médium na Moravském Předměstí v Hradci Králové. Zábavný program s pálením ohňů a opékáním buřtů začne v 17 hodin.

Nový Bydžov zažije čarodějnice v klubu Mekka. V 17 hodin zde začnou soutěže, soutěže, volba Miss Čarodějnice, opékání uzeniny a čarodějnická diaskotéka. Na venkovním pódiu je od 20. hodiny připraven koncert reggae kapely Švihadlo.

V 19 hodin se oheň rozhoří oheň na Podháji u bývalé vlakové zastávky v Sedndražicích.

Tradiční pálení čarodějnic uvidí také Smiřice. Oheň, soutěže o nejlepší masku, diskotéku i opékání kýty zažije od 19 hodin fotbalový stadion SK Smiřice.

Lampionový průvod, občerstvení i malé čarodějnice na ozdobení vatry si užijí rovněž obyvatelé Holohlav.