Contours má pro vás velmi elegantní řešení. Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste zhubly, odreagovaly se a měly lepší náladu.

Intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku vám zabere jen třicet minut a výsledky na sobě uvidíte velmi brzy.

Contours - to je fitness trochu jinak, systém cvičení s vlastní trenérkou, určený výhradně pro ženy. Pro ženy bez ohledu na věk a hmotnost.
Celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých třicet minut + zahřátí a strečink.

Cvičit však určitě můžete, jak dlouho chcete, s výjimkou první návštěvy fitness Contours. Na tu je třeba se objednat telefonicky na rezervačním kalendáři pobočky v Hradci Králové.

Fototerapie (světelná terapie) fotonovými biolampami Biostimul (vyrábí česká spol. Biotherapy), je neinvazivní léčebná metoda – terapie energií vysoce polarizovaného červeného quasimonochromatického světla (metoda Fotonyx).

Cílem je obnova funkce energeticky vyčerpaných buněk (tkání), jejichž pokles je jednou z příčin vzniku celé řady zdravotních obtíží. Metoda Fotonyx, s klinicky prokázaným analgetickým, protizánětlivým a biostimulačním (působícím regeneračně) efektem, se využívá hlavně v medicíně, sportu, kosmetice, home care aj. a její účinky dokládají desítky případových studií.

Pro čtenářky Deníku nabízí Contours zkušební týden cvičení zdarma! Stačí se teď zaregistrovat na www.contours.cz/tyden-zdarma.php. Informace získáte také na telefonním čísle 777 103 611.

Všem čtenářkám
Každou středu se dozvíte, co máte udělat pro své zdraví a pohodu. Odborníci fitness Contours radí našim čtenářkám.