Víkendový pobyt na Boudě Svornost se nám opravdu vydařil. Autobus nás odvezl na parkoviště do Pece pod Sněžkou, kde na nás čekal pan Čanda, velmi příjemný správce chaty, který se ochotně postaral o naše zavazadla. Za veselého jásotu dětí i dospělých jsme se pak rádi nechali vyvézt výletním vláčkem až před chalupu a po cestě se kochali přírodními krásami.

Nádherný výhled na hory, útulné čisté ubytování, skvělá strava a příjemný personál, který měl velké pochopení pro veškeré potřeby našich dětí i nás, dospělých – taková je Bouda Svornost.

Horský vzduch, procházky na eko-farmu, výlet na lanovku, trhání borůvek a hrátky na hřišti u chaty dodaly všem dětem skvělou zdravou barvu ve tváři.

Počasí nás první den vytrestalo, ale další den jsme společně s dětmi přivolávali sluníčko tak dlouho, až si nakonec dalo říct a splatilo nám svůj veškerý dluh i s úroky. Pobyt měl jen jedinou vadu – byl příliš krátký.

Ještě jednou velice děkujeme manželům Čandovým a dalšímu personálu Boudy Svornost za skvělý profesionální i lidský přístup, zejména pak ve vztahu k postiženým a nemocným dětem.

Služby Boudy Svornost jsou příkladné a my se rozhodně na vaši chatu budeme rádi vracet.

Kateřina Šimáčková