Pokud budete mít o psy nebo kočky zájem, můžete přijet a podívat se na ně. Zvířata vlastníkům vydávají denně od 8 do 18 hodin, vstup pro zájemce o zvířata je zajišťován denně od 10 do 17 hodin kromě úterý (sanitární den). Jak nám v útulku potvrdili, spolupráce se osvědčila a chodí i první zájemci. Upozorňujeme proto, že nabídka je aktuální. Může se stát, že po čtrnácti dnech si domů vybraného psa neodvedete.

V útulku připravují víkend otevřených dveří

Příští sobotou 17. a neděli 18. prosince se v Útulku pro opuštěná zvířata v Hradci Králové (Hradečnice 1980, nedaleko lesního hřbitova) , jehož provoz zajišťují Technické služby Hradec Králové, uskuteční víkend otevřených dveří. s nadílkou pro svěřence útulku. Oba víkendové dny bude otevřeno od devíti do sedmnácti hodin.

„Chceme přilepšit našim čtyřnohým svěřencům a zpestřit jim vánoční svátky. Vaše dárky (psí konzervy, paštiky, salámy, sušené uzené uši, ne marketová granulovaná krmiva, deky, silná pletená vodítka, náhubky všech velikostí) budou pro nás vítanou pomocí a pro zvířata velkým potěšením. Pouze piškoty a hračky není třeba nosit, jsou v dostatečné zásobě. Těšíme se na vás. Za pomoc předem děkujeme,” řekla vedoucí útulku Lenka Lacinová.