Zvířata vlastníkům vydávají denně od 8 do 18 hodin, vstup pro zájemce o zvířata je zajišťován denně od 10 do 17 hodin kromě úterý (sanitární den). Jak nám v útulku potvrdili, spolupráce se osvědčila a chodí i první zájemci. Upozorňujeme proto, že nabídka je aktuální. Může se stát, že po čtrnácti dnech si vybraného psa domů neodvedete.

Nabídka

Německý pinč: jméno: Damián, pohlaví: pes, věk: 6 let, barva: černá se znaky, velikost v kohoutku: 30 centimetrů. Malý psík s velkým srdcem, čiperný, vhodný jako společník do bytu. K odběru je od 16. července, kdy skončí veterinární karanténa.

Kříženec: jméno: Míša, pohlaví: pes, věk: 4,5 roku, barva: černobílá, velikost v kohoutku: 43 centimetrů. Míša na první pohled zaujme svým zbarvením, vzhledem vzdáleně připomíná kokršpaněla. Je klidný, ovladatelný, přátelský a vhodný k domku se zahradou.

Kříženec: jméno: Viki, pohlaví: pes, věk: 1,5 roku, barva: světlehnědá, velikost v kohoutku: 43 centimetrů. Viki je pohledný kříženec kamarádské povahy vhodný jako rodinný společník i k dětem. V zimním období potřebuje vytápěný prostor.

Kříženec: jméno: Bak, pohlaví: pes, věk: 1,5 let, barva: černá, velikost v kohoutku 50 centimetrů. Bak je mladý středně velký kříženec, povahově přátelský, vyrovnaný a aktivní. Je vhodný jako společník 
k domku se zahrádkou.

Americký pit bull teriér: jméno: Duffy, pohlaví : fena, věk: 1,5 roku, barva: rezavě-bílá, velikost v kohoutku: 55 centimetrů. Mladá fenka ušlechtilého vzhledu, temperamentní, energická, hravá. Vhodná pro zkušeného kynologa. K cizím nedůvěřivá, k ošetřovatelům přátelská.