Láká vás tajemno, magie, léčitelství či astrologie? Hledáte tip na dobrou zábavu pro celou rodinu? Pak se o posledním červencovém víkendu v sobotu 25. a v neděli 26. července vydejte na hrad Kost. V jedinečných kulisách jedné z nejkrásnějších českých památek se totiž koná 6. ročník Čarování na Kosti.

Během akce Magická Kost, která je zároveň čarodějnickým kongresem, přední čeští i zahraniční léčitelé, astrologové, numerologové, věštci a další odborníci pomohou lidem řešit jejich zdravotní, partnerské, osobní i jiné problémy. Návštěvníci získají jedinečnou příležitost podívat se na vlastní život z jiného úhlu pohledu.

Po dlouhé době například vystoupí jasnovidec Slávo Heřmánek, který má klientelu prakticky z celého světa.

Příznivce vážné i etnické hudby potěší recitál íránského kytaristy a zpěváka Shahaba Tolouieho, který rovněž ovládá hru na řadu tradičních perských nástrojů.

Zaujmou sokolníci, zpěv, tanec, divadelní představení Jana Přeučila a Evy Hruškové, setkání s hercem Jiřím Krytinářem či Kaira – tanec s živým hadem.

Připraven je bohatý program pro děti. Během víkendu je potěší kouzelnická show, mohou soutěžit o ceny, prokázat výtvarné schopnosti, setkat se s pohádkovými postavami a užít si spoustu další zábavy.

V sobotu 25. července od 15 hodin vystoupí zpěvačka Heidi Janků a od 18 hodin zpěvák a skladatel Richard Pachman. V bohaté nabídce přednášek se bude hovořit například o léčení pomocí pijavic, o bylinkách, Tomáš Bouda představí tzv. rekonektivní léčení, s jehož pomocí lze jednoduše a účinně léčit i takové nemoci, jako jsou rakovina, deprese, chronický únavový syndrom, deformace kostí či porodní defekty.

Denní vstupné 200 Kč, zlevněné 100 Kč (platí pro děti, studenty, invalidy, důchodce). Děti do šesti let mají vstup zdarma.