Barevnější rok

„Školní rok s výchovnými koncerty a hudebními pohádkami byl pro předškoláky a školáky zvučnější a barevnější, jak se dozvídáme z reakcí dětského publika a také pedagogů, kteří do divadel na naše představení chodí. Kladné odezvy mě, jako autorku pořadů, těší a jsem ráda, že se nám letos podařilo postavit na pódia také nový tým Hudebního divadla, který dokáže zaujmout a obohatit diváka nejen výborným pěveckým a hereckým projevem a profesionální hrou na hudební nástroje, ale i nečekaně atraktivními žonglérskými prvky a scénickým tancem."

Výborné ohlasy

Koncertní programy a výchovné koncerty autorky a zpěvačky Michaely Novozámské se stále těší výborným ohlasům jak ze strany dětského publika, tak ze strany pedagogů.

Zápisy v divadelní kronice, které se v tomto školním roce během představení po celé republice nashromáždily, jsou pro tým HDD opravdu povzbuzující. Za všechny vypovídá například zápis z nově zrekonstruovaného divadla v Šumperku: „Příjemné a naplňující zážitky si z divadla odnesly děti i my pedagogové. Nádherné divadelní představení bez čertů a strašidel. Více takovýchto skvostů mezi ostatními nabízenými hudebními kýči!" (Veselá školka, Šumperk).

Ať se daří příští rok

Popřejme tedy celému týmu Hudebního divadla dětem zasloužené letní prázdniny a dětem v příštím školním roce spoustu naplňujících hudebních zážítků.   (joh)