Předvedou své umění ve stylu hip-hop, rap, break dance, beat box a street dance. Těšit se můžete například na rapery K-4, G.O.D., Adrem, Mehmed či na brejkaře Concrete Safari, Foundation of Wessani a 3nec City Breakers. V beat boxu jistě nezklame Beatjay.

Festival začne v pátek ve 20 hodin v králické Sokolovně, kde proběhne úvodní seznamovací večer účastníků a vystupujících v příjemném prostředí festivalové čajovny. V sobotu bude ostrý start programu v 10.30 na náměstí. Od 16 hodin se budou konat v Sokolovně workshopy pro zájemce, kteří si pod odborným vedením chtějí vyzkoušet na vlastní kůži street dance nebo break dance. Sobotní program vyvrcholí od 20 hodin vystoupením v areálu Stock bowlingu Králíky.

Festival zakončí multimediální bohoslužba pro mládež v králické Střelnici. Začne v 9.30 hodin a bude (jak jinak) probíhat opět ve stylu hip-hop. Loni se festival setkal s mimořádným ohlasem diváků. Pořadatelé věří, že tomu tak bude i letos. Více informací najedete na www.jesusbreak.estranky.cz. (ap)