Nejnovější trendy na novou sezonu, známé tváře a tajuplné divadelní kulisy – to je jen velmi stručná ochutnávka z pondělní módní show jaro–léto 2008 Axcent Night, kterou v Kongresovém centru Aldis uspořádala agentura Daniela Models.

Vyprodaný velký sál Aldisu odměnil velkým potleskem především krásnou přehlídku luxusního prádla. Signál z mola byl jasný: drží se nízká tanga, zdobné podprsenky a hlavně – vypracovaná těla.

Skvělou zprávou na pokraji teplých dnů byla záplava kalhot v různých délkách (téměř vždy úzkých), lehounkých a nazdobených topů (téměř vždy prodloužených, bříška z nich už nekoukají), úzkých sáček a spousty doplňků, kterým vévodily široké výrazné opasky umístěné v pase, nikoliv na bocích.
Zajímavá pak byla přehlídka stylizovaných společenských a večerních modelů.

Celebrity

Mezi modelkami doslova zářila Romana Pavelková, která letos jako jediná Východočeška mezi dvanácti finalistkami usilovala o jubilejní dvacátý titul Miss České republiky. Chození po molu si užívala i krásná Mahulena Bočanová, která překvapivě trpí velkou trémou. „Snad to přežiju a holkám nic nezkazím,“ bědovala v šatně a léčila ve společnosti moderátorky hlavních zpráv České televize Jolany Voldánové, která je na rozdíl od Mahuleny kliďas. Jolana Voldánová na přehlídce tančila – a krásně.

Dobrou volbou agentury byla i moderátorská dvojice Zlata Adamovská – Radek John, která na pódium přinesla vtip, noblesu a eleganci.
Pro dobrou věc


Zisk z pondělní přehlídky agentura Daniela Models už tradičně věnovala potřebným. Adresátem peněz vybraných na vstupném bylo oddělení klinické hematologie II. interní kliniky fakultní nemocnice v Hradci Králové.