Koncem května se totiž ve Zlíně konalo mistrovství České republiky tanečních formací kategorie Baby, tedy nejmenších tanečníků od 4 do 8 let. Soutěž, která je vrcholem seriálu Taneční skupina roku 2016, malí tanečníci z T-BASS ve své disciplíně Profi hip hop naprosto ovládli a za choreografii Babygang si tak ze Zlína přivezli titul mistra České republiky.

Taneční skupina T-BASS tak znovu dokazuje, jak kvalitně umí pracovat i s těmi nejmenšími. Hlavní zásadou je přitom neustálé vzdělávání samotných lektorů prostřednictvím workshopů se zahraničními lektory a světovými špičkami. V nedávné době tak například jeden z lektorů odcestoval za novými poznatky až do asijského Hong Kongu, aby mohl nově nabyté zkušenosti předávat mladým tanečníkům.

Taneční skupina T-BASS do svých řad přijme kohokoliv se zájmem o tanec v každém věku. Nábory budou probíhat celé září ve studiu T-BASS (v ul. Gagarinova č.p. 844) v bývalé Severce na Slezském Předměstí v Hradci Králové. Zájemci se rovněž mohou informovat prostřednictvím e-mailu t-bass@email.cz nebo na telefonním čísle 603 976 337.

Úspěšná taneční formace hradecké skupiny T-BASS.

Zdeněk Zolman