Její finanční výtěžek byl jako vždy určen na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně (Národní registr dárců kostní dřeně).

Mladá návrhářka je držitelkou ocenění

V programu tohoto podzimního a zimního setkání s módou se představili se svými módními kolekcemi především tito výrobci – například: Bruno Banani Praha, Silk studio Hradec Králové, Villagio Fashion Hradec Králové, Werso Turnov, Luko Červený Kostelec, Pinki CZ Chrudim.

Jako perlička přehlídky opět byly předvedeny modely nadějné mladé módní návrhářky Jany Drábkové, která je držitelkou ocenění ze soutěže Prostějovská zlatá jehla 2014.

Přehlídku dále doplňoval také doprovodný program v podání HIPHOP aerobic Gabriely Petkové a znovu se uskutečnila dražba autorských fotoobrazů profesionálního fotografa Otto Tomka. V případě uplatnění zamířil finanční obnos z vydražených obrazů opět k Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

Večerem provázela moderátorka Radka Paušímová. Mediálními partnery se stali: Český rozhlas, Mladá fronta, Hradecký deník; z časopisů se z odborných médií jednalo o: Móda revue, Maxi obchodník.

Otto Tomek, Agentura D&D