Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh brzy zveřejníme.

Ráda poznám 
dobré lidi

Vážená redakce, ráda bych vaším prostřednictvím poznala dobré lidi. Jsem z východních Čech, žiji na venkově v rodinném domku se zahrádkou a zahradou. Je mi 48 let, mám ráda přírodu, zvířata, květiny a hudbu. Ráda bych poznala dobré lidi, ženu či muže, které či kterému bych mohla časem poskytnout domov. Nejlépe z okolí Chrudimi nebo Pardubic, není to však podmínkou. Jedinou podmínkou je abstinence a hlavně dobrá povaha. Buďme si vzájemně oporou a pomáhejme si. Na vaše odpovědi se těší.

čtenářka z východních Čech.

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Doufám, že budu mít štěstí, protože samota bolí

Vážená redakce, i já jsem se rozhodl napsat svůj příběh do této rubriky a věřím, že i mě potká štěstí v podobě seznámení s ženou mých představ. Je mi 43 let, jsem nekuřák, sportovní postavy a veselé povahy. K mým zálibám patří sport, vaření a hlavně moje práce. Jsem romantický smíšek, který však ví, co chce od života. Rád bych se seznámil s ženou podobného osudu do padesáti let, která je také sama. Dítě není překážkou, naopak mají u mě dveře otevřené, neboť mám děti rád. Nezáleží mi na vzhledu, ale na tom, jaké bude mít srdce. Nehledám bohatství, ale lásku a porozumění. Nechci toho moc, jen mít někoho, komu bych mohl dát svou lásku a těšit se s ním ze života. Budu se těšit na milé dopisy. Odepíši všem.

Petr od Neratovic

Toužím po trvalém harmonickém vztahu

Vážená redakce, rád pročítám vaše Řádky důvěry. Po nevydařeném, delším vztahu jsem zůstal sám a nemám moc příležitostí se seznámit. Jsem svobodný, obyčejný a nenáročný muž všestranných zájmů, ve věku 33 let a vyšší střední postavy. Bydlím ve větší střediskové obci. Rád bych poznal hodnou, upřímnou, nejlépe svobodnou ženu, která též hledá trvalý vztah a touží po rodině. Věřím, že ji najdu, a moc se těším na odpovědi.

Čtenář z východních Čech

Odvážné ženy, hlaste se!

Vážená redakce, jsem sám jak voják v poli a o Vánocích tato samota bolela dvakrát více. Chci se  pokusit oslovit ženu stejného osudu. Musí být odvážná, aby nevzala do zaječích ve chvíli, kdy jí řeknu, že je mi 84 let. Jsem masér a nabízím první prosednu u mě zdarma, druhou už jen za hubičku, ale jen z východních Čech.Těším se na všechny odpovědi.

Fanda optimista

Jen vážně… zklamání bylo dost

Vážená redakce, rád čtu vaše Řádky důvěry. Velmi rád bych se i já, vaším prostřednictvím, seznámil s hodnou a milou dívkou či ženou od 20 do 40 let, třeba i s dítětem, pro hezký a trvalý vztah na vesnici, kterou moje řádky zaujmou.

Jmenuji se Mirek, je mi 37 let, měřím 177 cm a vážím 85 kg. Jsme rozvedený, nekuřák a mám dvě dcery ve věku téměř 14 a 5 let. Bydlím v malé vesnici ve velké rodinné chalupě společně s mamkou. Pracuji v jedné továrně jako vazač na dvě směny. Mám rád děti, přírodu, zvířata, hudbu, sport a šipky. Jsem pracovitý, upřímný, věrný, milý a velmi hodný kluk, který na to občas zle doplatil. Nehledám krásu ani bohatství, ale opravdovou a upřímnou lásku na celý život. Toužím po trvalém vztahu, založeném na vzájemné důvěře, lásce a věrnosti.

Těším se na odpovědi a předem za ně děkuji.

Čtenář do Dvora Králové n. L.

(Pokud chcete reagovat na tyto příspěvky, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Deník pomáhá

Potřebujete se „vypsat" z těžké životní situace? Toužíte nalézt přátele? Svěřte svůj příběh Deníku. Samozřejmostí je diskrétnost.

Chcete napsat do Řádků důvěry?

Do Řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e-mailovou adresu G.Capouskova@vlp.cz. Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.