Tentokrát divákům Pardubického letního kina Pernštejn představí svůj nový film T.M.A., a to už v neděli od 21.30 hodin. Návštěvníci Tyršových sadů ho budou moci spatřit zcela zdarma!

Režisér Juraj Herz se speciálně kvůli této exkluzivní projekci rozhodl přerušit své pracovní povinnosti, které má v Německu, a díky pozitivním zkušenostem s provozovateli vůbec poprvé v Pardubicích představí svůj aktuální film, jímž se po letech vrátil zpět k hororu.

„Mimořádně zajímavý snímek T.M.A. vypráví o tom, jak mladý muž odjíždí z města na odlehlou venkovskou samotu, kde žil jako dítě. Počáteční idylku však naruší vztah s místní dívkou, mladíkův návrat k malířství, zjištění, že se dříve v okolí děly kruté události spojené s vraždami nacistů na sklonku války a zapomenutá místa v domě, související se vzpomínkami na jeho dětství," uvedl jeden z provozovatelů Pardubického letního kina Pernštejn Jan Motyčka a dodal, že v hlavních rolích účinkují Ivan Franěk, Michal Dlouhý, Lenka Krobotová, Andrej Hryc a další.