Začínalo se v 18 hodin a vyhlášení vítězů proběhlo až po dvaadvacáté hodině. Na první místo dosáhli nejmladší hráči, a to: Jan Šmída a Tomáš Ježek. Druzí byli již zkušení matadoři Luboš Šmída a Václav Odl. Na třetím místě skončili přespolní, Kateřina a Radek Fillovi. Nejstarším hráčem byl vyhlášen bývalý starosta Václav Odl. Pro všechny hráče byly připraveny sušenkové medaile a společné focení. Myslím,že se všichni  hráči i diváci   v tento páteční večer dobře pobavili a také si pochutnali na výborném občerstvení, které pro ně  připravila paní hostinská s kolektivem.

O den později se konal pátý ročník tradiční drakiády na historickém vrchu Sruba od 14 hodin. Tentokrát se sešlo mnoho účastníků, napočítáno bylo přes sto lidí, dětí s draky bylo téměř padesát.

Počasí bohužel nebylo moc příznivé a celý kopec zahalovala hustá mlha, vítr  foukal jen chvílemi a záleželo na typu draka, aby se pohodlně udržel ve vzduchu. Pro  všechny připravili pořádající místní hasiči výborné občerstvení, například chlebíčky, grilované klobásy,čaj, grog či limonádu.

Na závěr všechny děti dostaly  pamětní list a zlatou medaili a pět dětí, které měly doma vyrobeného draka bylo  oceněno drakem dekorativním a diplomem. Z počtu zúčastněných je zřejmé, že se celá akce vydařila a všichni byli spokojeni.

J. Zemánková, kronikářka obce