Desítka nominovaných vznikla na základě návrhů, které posluchači Českého rozhlasu posílali během loňského roku do královéhradeckého studia Českého rozhlasu, kde anketa před čtrnácti lety vznikla.

Hvězdy

Mezi oceněnými v minulých ročnících byli například Marek Eben, Zdeněk Svěrák, Karel Gott, Helena Vondráčková anebo loňská vítězka herečka Hana Maciuchová. Právě ona by měla letos v dubnu na slavnostním galavečeru předat hlavní cenu – Zlaté slunce – novému vítězi. Kdo to bude, o tom můžete rozhodnout i vy.

Hlasujte

Stačí vybrat jedno jméno z desítky nominovaných a do konce března poslat svůj tip na adresu Český rozhlas Hradec Králové, Havlíčkova 292, 501 01 nebo e-mailem na adresu sarm@hk.rozhlas.cz.

Hlasovat můžete i prostřednictvím SMS zprávy na čísle 736 30 40 30 ve tvaru sarm mezera a jméno osobnosti, které dáváte hlas.
Můžete také vyplnit tištěný soutěžní kupon, který najdete vpravo u tohoto článku.

Začátkem dubna všechny došlé hlasy v Českém rozhlase Hradec Králové spočítají a desítku hlasujících odmění cenami. Hlavní výhrou je atraktivní zájezd pro dvě osoby, dalšími cenami pak hifi věž, víkendové pobyty v českých rekreačních zařízeních a připraveny jsou i dárkové koše. (om)

Hana Maciuchová