Myslela jsem si, že to bude horší. Ale když jsem se do soutěže přihásila, tak jsem s ním samozřejmě počítala,“ nechala se slyšet šestnáctiletá „rebelka“ z Přelouče Leona Šenková. Ta z populárního televizního pěveckého klání vypadla těsně před rockovým kolem, na které se hodně těšila.

„Vyřazení jsem brala v pohodě. Čekala jsem, že to přijde. Vyhrát jsem ani nechtěla, což mi možná vzalo hlasy některých fanoušků,“ pravila.
„Poté, co jsem vypadla, tak jsem se těšila hlavně na to, až zase uvidím lidi, které mám ráda, rodinu, přátele, kapelu,“ sdělila Leona Šenková.
„Účinkování v SuperStar beru jako krásnou zkušenost. Jako svůj největší úspěch beru, že jsem ze všech těch uchazečů, kteří se do soutěže hlásili, skončila na osmém místě,“ dodala zpěvačka, která nyní čeká, co jí účast v SuperStar přinese. „Chtěla bych mít větší možnosti koncertovat, zkrátka mít se se svou chvaletickou skupinou Komat lépe než dosud,“ smála se.

„Myslím, že o mém vypadnutí rozhodly hlasy od mladých holek. Ty poslouchají úplně jiný žánr než já, o metal se nezajímají, nemají páru, o čem je. Možná i to mi trochu sebralo šanci na větší úspěch,“ dodala přeloučská účastnice SuperStar.