Taneční stepařský soubor Fidgety Feet se prezentoval třemi choreografiemi. Členky juniorského tria a velká produkce bohužel porotu neobměkčily a dalších kol se nezúčastnily, a proto byl postup malé skupiny ve věkové kategorii ADULTS II do finále šťastnou chvilkou pro všechny hradecké členy.

Střezinští svěřenci zatančili choreografii od Lenky Hejnové DO RE MI na vynikající úrovni a v konkurenci deseti účastníků v této kategorii vybojovali nádherné 4. místo. Všem sedmi statečným patří velké poděkování a obdiv za jejich píli, odvahu a množství času, který věnovali nácviku, neboť náročnou přípravu zvládli vedle svých pracovních i rodinných povinností.

Všem stepařům patří poděkování za výbornou reprezentaci školy a rodičům za pomoc a podporu, bez které by se nemohly uskutečňovat velké projekty. Bezchybnou a bezpečnou dopravu zajistil i tentokrát Dopravní podnik města Hradec Králové. Účast souboru Fidgety Feet na mistrovství světa finančně podpořily: Magistrát města Hradec Králové, Královéhradecký kraj a Klub rodičů tanečního oboru ZUŠ.

Lenka Hejnová