Členové zájmových útvarů třebechovického DDM dosahují skvělých výsledků i v jiných oborech (například kroužek RC auta).

Sportovní rybáři se účastní krajských a celorepublikových soutěží vždy s vynikajícími výsledky, nejlepší děti a mládež míří na mistrovství Evropy i mistrovství světa.

Mladí hráči šachu se účastní soutěží vypisovaných Královéhradeckým šachovým svazem a zařazují se mezi nejlepší hráče na mistrovství Čech dětí a mládeže. Mezi nejlepší patří T. Zdechovský, bratři Reschelovi, J. Bednář a body získává i nejmladší hráčka A. Reschelová (6 let).

Tímto se veřejnost našeho kraje může seznámit s částí výborných výsledků členů zájmových kroužků DDM Třebechovice pod Orebem.

Družstva MAD Style zdatně soutěží

V dubnu se konala taneční soutěž ve Dvoře Králové nad Labem. Od jiných soutěží se liší v tom, že se navíc od choreografií skupin soutěží i choreografie jednotlivců a dvojic. Přestože se soutěže účastnila jen malá část Třebechovických, zabojovali, získali krásná umístění a přivezli nejeden pohár.

Když mají slzičky radosti v očích nejen děti, ale i rodiče, je to ten nejkrásnější pocit, který může trenér zažít! (1x 1. místo, 3x 2. místo, 1x 3.místo, 2x 4.místo).

M.A.D. Style  – přehled ocenění a výsledků (Dvorská jednička) – 1. místo: …like this.. – děti (Terka, Bea); 2. místa: No rules – děti, Prisoners – junioři, Girls – junioři (Eliška, Sandra); 3. místo: Our way – hlavní; 4. místo: Fresh power – junioři.

M.A.D. Style  – přehled dalších ocenění a výsledků v roce 2015 – 1. místo: Josefovský klíč (No rules) – děti; 2. místa: TPO Dance (No rules) – děti, TPO Dance (Fresh power) – junioři, Josefovský klíč (Prisoners) – junioři show; 4. místo: Josefovský klíč (Fresh power) – junioři.

Bohuslava Bartošová