„Buďte svědky této jedinečné události, přijďte se podívat na chlumecký stadión a staňte se tak součástí jedinečné divácké kulisy. Můžete tak na vlastní oči sledovat zajímavé předzápasové rozhovory, poločasové rozbory hráčů, či hodnocení trenérů s komentátory ČT SPORT,“ zvou na akci fotbalisté.

Před výkopem proběhne křest knihy CHLUMECKÁ JEDENÁCTKA aneb 100 let fotbalu v Chlumci nad Cidlinou. Knížka plná vyprávění, emocí a fotografií.

Ihned po zápase se uskuteční také veřejná tisková konference, na které budou přítomni trenéři, kapitáni a zástupci obou týmů.

Již od rána však bude na hřišti rušno, od 9 hodin začnou zápasy přípravek. Před zápasem budou probíhat i ukázkové tréninky pro děti.

Událost se uskuteční v rámci oslav 100 let od založení fotbalu v Chlumci nad Cidlinou, kdy největší oslavy propuknou 22. června opět na stadiónu FK. Dopoledne se představí děti v zajímavě obsazeném turnaji. Po obědě je připraven zápas staré gardy a plynule naváže zápas FC Hradec Králové – FK Jablonec. Večerní program zajistí kapely Alchymie, Total Randall, Řemen a Na3je. Samozřejmostí jsou doprovodné akce pro děti a bohaté občerstvení.

Bonbónek! Derby krajského přeboru FK Chlumec (žlutí) vs. RMSK Nový Bydžov bude živě na ČT Sport.
Velké derby bude vysílat ČT Sport!