Cyklus mapuje cestu divadla k jeho 40. narozeninám v roce 1999. Vstup je volný.

Tečka týdne: Sólo pro magistrát

Východní Čechy - K plesu jaksi samo sebou patří načančané róby, libý odér voňavek, defilé manekýn, předtančení, tombola či raut. Pardubický magistrát však chce této události, která bude tradičním vrcholem společenské sezony, využít k předání dvou čestných občanství a čtyř medailí, a ocenit tak lidi, kteří přispěli k věhlasu města. Nápad, který si zaslouží velké sólo za potlesku nejen přítomných plesových hostů.   (Jaromír Fridrich)

Vaše témata a tipy? Zajímají nás, podělte se!

Hradecko - Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se svojí tvorbou chtěli zviditelnit v novinách? Díky Deníku je to možné. A co víc, na výběr máte hned několik příležitostí, jak to učinit. Kromě přispění na čtenářskou stranu nabízíme i některé seriály. Pokud nevíte, jak se svým příspěvkem naložit, níže vám redakce nabízí stručné charakteristiky aktuálních příležitostí. Záleží jen na vás, co si vyberete.

U nás doma: Strana U nás doma vzniká díky vám, našim čtenářům. Píšete nám o věcech, které vám udělaly radost, sledujete, co se u vás děje, posíláte nám perličky ze života i pozvání na výlet. Fotoaparátem zachycujete zajímavosti i dění kolem vás. Pokud jste viděli nebo zažili něco zajímavého, poučného, veselého, neobvyklého, nenechávejte si to pro sebe a dejte nám vědět. Fotíte? Podělte se s námi o své úlovky na e-mailové adrese: pavel.illich@denik.cz.

Zajímaví lidé Hradecka: Znáte ve svém okolí někoho, kdo něco zajímavého dělá, sbírá nebo má prostě výjimečné povolání, o kterém dokáže zajímavě vyprávět? Napište nám o něm. Zpracujeme s ním rozhovor do našeho cyklu Zajímaví lidé Hradecka. Své návrhy pište na e-mailovou adresu: jan.pruska@denik.cz.