Podorebští kvůli pracovním povinnostem těch starších dorazili na místo určení jako poslední.

Krátce po příjezdu vzali auta a trénovali, ladili nastavení podvozků, rychlost motorků a podobně. Dráha byla opět jiná, rychlejší než obvykle. Na místě již trénoval Libor Prchal z Prachatic, který přivezl i dalšího závodníka Jakuba Nováka, a konkurent TRCA z Grand Prix a Českého poháru Jiří Vaněk z Vysokého Mýta. Únava z cesty byla patrná, a tak Třebechovičtí zamířili spát dříve, než bylo zvykem.

Další den se jely jak rozjížďky, tak i hlavní závod. Vzhledem k počasí a pracovní vytíženosti tentokrát dojelo ještě méně závodníků než obvykle. Nicméně i tak se zápolilo z plných sil.

Na závěr soutěžního dne došlo k vyhodnocení celého šampionátu za rok 2013/14, který se skládal z pěti závodů.

Umístění (nejen) třebechovických závodníků v celkovém pořadí klání ALSracing: – Kategorie Kamion, Truck: (1. Jiří Vaněk, Vysoké Mýto), 2. Jakub Blecha, 3. Petr Sibeke (oba Třebechovice pod Orebem). Kategorie Stock28: (1. J. Vaněk, Vysoké Mýto), 2. P. Sibeke, 3. J. Blecha. Kategorie Expert24: TRCA bez účasti. Kategorie Open28: (2. Vaněk, Vysoké Mýto), 4. Blecha.

V sobotu 26. dubna se pojede již čtvrtý závod Českého poháru v Neratovicích, tentokrát na kobercovém povrchu.