Výjimkou jsou pouze kraje Jihomoravský, Karlovarský a Zlínský, ve kterých se přihlásili pouze dva lidé. A na vás, čtenářích Deníku, dosud bylo zvolit za každý kraj jednoho zástupce, který se pod vedením odborníků z Fithallu.cz pokusí o změnu svého životního stylu.

O čtrnáct finalistů se následně stará tým odborníků, kteří jim radí, jak si zorganizovat čas, jaké si vybrat cvičení a pohybové aktivity, a jak se správně stravovat, aby to maximálně prospělo jejich kondici a zdraví. Soutěžící se budou setkávat v luxusním resortu Svatá Kateřina, kde budou cvičit a zároveň si užívat relaxaci a wellness, a budou dostávat rady od odborníků, jak cvičení a zdravou životosprávu zapojit do svého života. Tým odborníků jim bude po celou dobu show k dispozici, budou s nimi moci z domova konzultovat své problémy a budou dostávat doporučení, šitá na míru jejich aktuálním potřebám.

Kromě pobytu ve wellness resortu a osobního cvičitele a dietologa se každý soutěžící může těšit na spoustu dárků od našich partnerů.

Reality show Fit s Deníkem potrvá od ledna do března 2013. Po celou dobu vám budeme podávat aktuální informace o průběhu show na stránkách Deníku a na webu www.denik.cz/fithall.

Na konci bude vyhlášen vítěz, který dovede nejlépe změnit svůj životní styl a podaří se mu zformovat postavu nebo zhubnout.

Nejdůležitější však je, aby si to všichni co nejlépe užili a naše snažení mělo dlouhodobý dopad na váš přístup ke zdravému životnímu stylu.

Více informací o soutěžících a jejich fotografie nalezne na webu www.denik.cz/fithall.

Královéhradecký kraj v boji o finále reprezentovaly: Dagmar Horniaková, Náchod; Jaroslava Říhová, Úpice (postoupila); Veronika Kalašová, Hradec Králové.