Jedna z nich se uskuteční ve čtvrtek 29. října v královéhradeckém Adalbertinu. Koncert začíná v 19 hodin a s Hradeckým deníkem se na něj můžete dostat zcela zdarma. Stačí pouze odpovědět na naší jednoduchou otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka zní: „Kolik členů má kapela The Backwards?" Odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu daniela.brazdova@denik.cz a nezapomeňte připojit své jméno, příjmení a také telefon, na kterém vás budeme moci v případě výhry kontaktovat. Hodně štěstí!

Příloha Potřebujeme právě vás vychází v sobotu 31. října

Východní Čechy - Speciální příloha s titulem Potřebujeme právě vás vychází v sobotu 31. října jako součást vašeho regionálního Deníku. Nabídne vám šestnáct stran plných nabídek volných pracovních míst ve vašem nejbližším okolí. Hledáte práci? Příloha Potřebujeme právě vás by vám neměla uniknout.

Tečka týdne: Kuřácké paradoxy

Východní Čechy - Návrh státního rozpočtu počítá se zvýšenými příjmy z kouření a z tabáku, na druhé straně Sněmovna proti kuřákům brojí - chce jim zatrhnout tipec a vyhnat je z hospod a restaurací na ulici. Mnozí při chystaném zdražení cigaret a přijetí protikuřáckého zákona možná típnou poslední retko a státní rozpočet bude mít díry. Ty nezalátají ani registrační pokladny, nebudou mít totiž co registrovat.   (Jaromír Fridrich)