Děti (skladba Fancy) se umístily na 1. příčce, stejně jako junioři (skladba Hype movement). Na druhém místě skončily Mini děti (skladba Everybody dance now), 3. pozici obsadily Břišní tanečnice - tanec se závoji (skladba Španělsko-arabský mix) a také Mažoretky (skladba Little cowboy). Sólo břišní tanečnice M. Kubátová obsadila druhé místo.   Tomáš Mucha

Tanečníci Domu dětí a mládeže Třebechovice pod Orebem na soutěži ve Rtyni v Podkrkonoší.

Z Liberce přivezli pět bronzů

Judisté Domu dětí a mládeže Třebechovice pod Orebem na turnaji v Liberci.Třebechovice pod Orebem - Nedávno se judisté z třebechovického DDM vydali sbírat zkušenosti na turnaj  s 340 startujícími do Liberce. Ačkoliv podorebský oddíl je stále ještě v „judistických plenkách", děti se nezalekly a vybojovaly pět bronzových medailí (Kateřina Fikartová, Jakub Svoboda, Anna Rückerová, Ondřej Hocke a Ondřej Žid).

Všem závodníkům patří velké poděkování za odvahu a bojovnost, se kterou nastupovali do každého zápasu, a rodičům za pomoc při organizaci celého dne. Byli skvělí!

O prázdninách judisté zahálet nebudou, neboť je čeká soustředění v Mladkově u Petroviček (v termínu od 17. do 30. 7.) a na jejich konci (v termínu od 22. do 26. 8.) soustředění formou příměstského tábora v DDM Třebechovice pod Orebem.

A v září se opět sejdeme na bitevním poli. Přejeme vám poklidné prázdniny bez zranění!   Eva Kocourková

Judisté Domu dětí a mládeže Třebechovice pod Orebem na turnaji v Liberci.