Další ze setkání redaktorů se čtenáři Deníku přineslo řadu zajímavých námětů. Hana Pigiová z Hradce Králové přišla Deníku doporučit, aby se více zabýval tím, kde se dá v krajském městě nebo v okrese zatancovat. „Připravíme rubriku na servisní stranu. V ní budeme takové tipy zveřejňovat,“ uvedl šéfredaktor Jan Korbel.

Čtenáře Václava Židů z královéhradeckého Moravského Předměstí pro změnu trápí výměna řidičských průkazů. „Myslím, že jsou zbytečná prohlášení magistrátu, že bude přidávat mimořádné směny, vždyť ti řidiči měli dva roky na to, aby si průkazy vyměnili. A přitom to nechávají na poslední chvíli. Mimořádné směny stojí peníze, které lze využít někde jinde. Já osobně jsem si řidičský průkaz vyměnil už vloni na podzim,“ míní Václav Židů.

Josefa Trčku z Pouchova zasáhla výstavba kanalizace. „Právě začali hrabat, přípojky si hradí jednotliví obyvatelé sami, samozřejmě bez toho, aby magistrát přidal alespoň nějakou korunu. Navíc musíme zaplatit i další peníze za práce, které jsou na pozemku města. Jde asi o šest metrů pod částí silnice a chodníku,“ tvrdí Josef Trčka.

Deník zjistí podrobnosti k této investiční akci a bude o celé záležitosti informovat.

Královéhradecký obyvatel Rudolf Chrbolka by si v Deníku znovu rád pravidelně přečetl o meteorologii a úkazech na obloze. „Rád jsem si vystřihoval a zakládal seriál Vesmír nad regionem. Jeho autorem byl Jiří Kordulák z Hvězdárny v Úpici,“ vzpomíná Rudolf Chrbolka. Zároveň ale Deník pochválil. „Jsem s novinami velice spokojený. Zveřejňujete výborné seriály, jako byly zajímavé vily, teď zase historie letiště,“ dodává Rudolf Chrbolka. Zajímá ho také sloupek, v němž tiskneme vysvětlení původu jmen, a je nadšeným obdivovatelem formule 1, hlavně pilota Lewise Hamiltona.

Čtenářka Veronika Kašparová chodí ještě do Základní školy ve Všestarech, ale přišla se podělit o zkušenosti, které má s Hradeckým deníkem ona sama i její babička. Právě tu zaujala sobotní příloha Deníku, která nese název Moje rodina. Oceňuje také zveřejňování blahopřání k svátku, narozeninám. Veronika hlavně doporučuje přinášet více čtení na víkend.

Vladimír Borek žije už čtyřicet let v Malšovicích. Nejtíživěji vnímá dopravní situaci, včetně mizerné místní dopravy o víkendech. „Večerní spoje jsou také špatné. Rád bych tu častěji potkal pěší hlídku strážníků, abychom se cítili bezpečněji,“ říká Borek.