VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Tak bouráme ve východních Čechách

Tak bouráme ve východních Čechách

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 3.díl

Východní Čechy - Smrtelné zranění řidiče nedaleko Roudnice, čtyři zranění lidé při havárii ve Vysoké u Holic nebo napřiklad16letýkluk za volantem u Prosetína na Chrudimsku. Po nárazu do stromu jej do nemocnice s vážným zraněním transportoval vrtulník.

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 5.díl

Východní Čechy - Cizinec srazil na Náchodsku ženu autem, pakji okradl. Mladícihavarovali na motorceabojují v pardubické nemocnici o život.Při střetu s kamionem na Jičínsku řidič zcela zdemolovalsvého forda. To jsouněkteré z havárií, k nimž došlo na silnicích ve východních Čechách.

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 4.díl

Východní Čechy - U České Skalice zemřela 21letá řidička. Na medlešické křižovatce smrti nedaleko Chrudimi vjel osobní vůz pod rozjetý kamion. To jsou jen některé z vážných nehod, k nimž došlo na východočeských silnicích v uplynulých dnech.

Tak bouráme ve východních Čechách, 2. díl

Východní Čechy - Když za volant usedne alkohol, je to zpravidla doslova smrtící kombinace. To se, bohužel, potvrdilo v uplynulých dnech také na silnicích v regionu.

Tak bouráme ve východních Čechách

Východní Čechy - Dva lidé zahynuli v uplynulých dnech na silnicích v chrudimském okrese, další pak na Královéhradecku. České silnice jsou džunglí, kde neplatí obvyklá pravidla, alevětšinou jen právo silnějšího, většího nebo rychlejšího či drzejšího.Deník nabízí přehled havárií, ke kterým došlo ve východních Čechách v uplynulých dnech.

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 6.díl

Východní Čechy - Na východočeských silnicích byly uplynulé dny tragické. Nejhorší kolize se tentokrát stala na Svitavsku. Nehodu zde nepřežil polskýřidič ani motorkář. Často "usedl" za volant také alkohol. Podrobnější informace o nehodách přináší Deník ve fotogalerii.

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 9. díl

Východní Čechy - Smrt mladého muže nedaleko Moravské Třebové, těžké zranění řidiče kamionu u Libčan na Královéhradecku, ale i dalšívážné nehody. Takový je účet31. týdnena východočeských silnicích.

DENÍK EXKLUZIVNĚ: Tak bouráme na silnicích východních Čech, 10. díl

Východní Čechy - Těžká zranění cyklistů i mladého motorkáře. Nehoda luxusního vozu značky Ferrari a škoda vyčíslená na 2,5 milionu korun. Řinčení plechů na okraji Rychnova nad Kněžnou nebo střet traktoru s vlakem na Jičínsku. Takvypadá účet32. týdnena východočeských silnicích.

DENÍK EXKLUZIVNĚ: Tak bouráme na silnicích východních Čech, 11. díl

Východní Čechy - Ani uplynulé dny se, bohužel,ve východočeském regionu neobešly bez vážných havárií. Na silnicích opět"úřadoval" alkohol i bezohlednost některých motoristů. Deníknabízí další exkluzivní souhrn dopravních nehod.

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 13. díl

Východní Čechy - Tragická havárie na Orlickoústecku, dodávkou sražená stařenka v Hradci Králové nebo například střet motorkáře a chodkyně v Chrudimi. To je pouze několik z dopravních nehod, k nimž došlo v uplynulých dnech na silnicích východních Čech.

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 14. díl

Východní Čechy -Tři mrtví, na Jičínsku, Trutnovsku a Pardubicku. Těžce zraněný cyklista na Chrudimsku, hromadná havárie nedaleko Svitav. To je jen částečný účet, který nám vystavily uplynulé dny na silnicích východních Čech. Deník nabízí další exkluzivnípřehled havárií v regionu.

Tak bouráme na silnicích východních Čech, 15. díl

Východní Čechy - Mladá chodkyně vběhla na Náchodsku přímo pod kola vozu Škoda Favorit. Do nemocnice ji dopravil vrtulník.

DENÍK EXKLUZIVNĚ: Tak bouráme na silnicích východních Čech, 16. díl

Východní Čechy - Mrtvý motorkář po nárazu do zdi v Hradci Králové. Opilý řidič, jehož jízda skončila v Přelouč v kotrmelcích. Střet náklaďáku s vlakem v Borohrádku činehoda kamionu převážejícího vepře. To jsou jen některé z havírií, ke kterým došlo v uplynulých dnech v regionu východních Čech.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT